• 15 yaşında ailesine küsen ergen uzaylı mumyasıdır
  • ulan tam heyecanlanıyorum böyle olaylarda bu sefer cidden bişeyler olacak uzaylılar gerçek çıkacak falan diye ya bi heykeltraşın sergisi ya da photoshop çıkıyor. bu sefer gerçek olmasını dilediğim mumyadır.
  • kuran yırtan kızın akrabası olabilir.
  • belki de bunlar gerçekten uzaylıdır ve dünyaya gelerek gelişmiş primatları incelemiş belki de dölleyerek en gelişmiş primatı, insanı yaratmışlardır. wuhuuuu neler diyorum ben
  • iddaa'dan son maçta son dakika golüyle kuponun yatıp milyarları kaçırdığı oturuştur o her yerde tanırım. uzaylı da olsa insan, insandır.
  • dünya dışı varlık gibi görünmüyor daha çok tarih öncesi bir primat türünü andırıyor. üç parmaklı olması tarih öncesinde ne tip türlerin olduğu konusunda şaşırtıcı. ne biliyim lan belki uzaylıdır.
  • heycanlanamadan bitti
  • uzun zamandır bilinen bir gerçektir, hatta bununla ilgili bir beste bile yapılmıştır:

https://www.youtube.com/watch?v=xyfpcyeo2gy
  • 1 yıllık bir haberin saçma salak bir repostudur.
  • aradan geçen 2 yılda yapılması muhtemel araştırmalar neticesinde hâlâ "uzaylılar kesin var bu da yadsınamaz delili" şeklindeki haberlerle dünya çalkanmadıysa olay sahtedir.
    nasa, uzaylıları gökte ararken yerde bulmuş olsa bütün kaynaklarını bunu harcamak için seferber olmaz mıydı?
    ayrıca national geographic gibi sağlam belgesel yapan kurumlar ne var ne yok ortaya sererlerdi.
    son olarak, bir iki bilim adamı bu olayı teyit ederken (ayrıca
    haberde "hayalperest" ufo araştırmacılarına danıştıkları da yazıyor), daha çok bilim adamı da bu olayın gerçek olmadığını söylüyor (yabancı haber sitelerinde).
    gel gör ki bilim kesinlik üzerine kurulmuşken, araştırıldığı söylenen şeyin varlığı bile şüpheli.

not: bu tür milyon tane sahte delil, resim, video, eser vb ortaya çıktı daha önce. hepsinin de ya sahte olduğu anlaşıldı yada "yanılmışız" itiraflarıyla unutuldu gitti.
hesabın var mı? giriş yap