şükela:  tümü | bugün
  • nazca çizgileri.
  • sene olmuş 2020, cep telefonu ile film editlenip efekt eklenebildiği bir dönemdeyiz, ve böyle bir uzaylının gelip insanlarla karşlıklı birbirlerine selektör yaptığına inanıyorsunuz. bir de kalkıp yok beşinci boyut, yok ışıktan varlıklar gibi saçma sapan şeylerle rasyonelize etmeye çalışıyorsunuz. normal şartlar altında tedavi edilmeniz lazım. bundan bir kaç yüzyıl önce cadılara inanan adamla aranızda fark olmadığını bir kaç yüz yıl sonra bugünlere bakıldığında görebileceğiz.

ticari droneların bile uydudan hareketleri tespit edilebiliyor, uzay gemisinin gelip ışık şovu yaptığı sürede kaç adet interceptor kaldırılır tahmin edebiliyor musunuz?
  • ben şahsen ikna oldum. evet.
  • "-ileride çevirme var." demek istemiş olabilir.
  • şu uzaylılar taksim'in ortasına bi inmedi gitti. gel abi bi çayımızı kahvemizi iç. anlat derdini, de ki böyleyken böyle oldu. hangi devirde yaşıyoruz canım? ışıkla falan haberleşiyoruz boşu boşuna. abi biz internet diye bir şey bulduk al kullan en kötü. turkcell biraz kazık ama size bi güzellik yaparız. hem salla kazan falan var ordan da bir şey gelir.
    neyse şakamızı yaptık güldük ettik ciddi olalım. lan sik kafalılar sizin o çük kadar lazeriniz bir işe yaramaz uzayda. hele ufo hiç cevap vermez. böyle şarlatan videoları 90'larda bitmeliydi saadettin teksoy'la birlikte. o da yanmış insan ceseti gösterirdi uzaylı diye 95 yılında. çocuğuz tabi o zaman 1 hafta tuvalete tek gidemedim. çocuklar olarak sandık ki uzaylılar gelecek ebemizi sikecek. bugün ölüsü yarın dirosi gelir bunun sandık. senin ufacık mahallende adamın dayak yese gidip yan mahalleyi basıyorsun. o uzaylı intikamını almayacak mı? belki hala yoldadırlar mesafe uzunsa bilmiyorum. yazık ama geldiklerinde olay çoktan unutulmuş olacak. saadettin teksoy bile hatırlamaz şimdi uzaylı programı yaptıklarını. siz bana gelin abicim ben ispiklerim hepsini.
  • arkadaşlar tekrar yazıyorum. ufo gelip araziye inmedikçe inanmıyoruz. bu yalanları 30 senedir dinledik.
  • adam belkide milyonlarca ışık yılı öteden, farklı bir galaksiden geldi ama aydınlatmak için insanların 1850 yıllardan beri kullandıgı ''far'' a ihtiyaç duyuyor. hani düşün şimdi bile insanoglu kızılötesi ışınları kullanabiliyorken. vay amk. selektör de yapıyordur sollama için.
  • - selamın aleyküm
    + aleyküm selam
  • 720p ile çekildiği için inanmadığım videodur. çünkü, uzaylılar mükemmel teknolojileri ile kendilerini çeken videoları 144p yapmaları ile ünlüdür.
  • koskoca uzaylıya kedi muamelesi yapmışlar. saçmalık*