şükela:  tümü | bugün
  • hem ayak hem gaita kokusuyla hanımları zevkten bayıltmak için en uygun pozisyon.
  • yanlışlıkla partnerinin ağzına osurmakla sonuçlanabilecek tehlikeli pozisyon.
  • (bkz: kim kimi sikiyor belli olmayan pozisyonlar)

edit: ilk entry'de resim vardı ama ilk entry gitmiş. şöyle bir pozisyon:
    https://www.yuksektopuklar.com/kamasutra-10427/36
  • birincisi buna pervane pozisyonu demenin mantığını hala çözemedim. bunun neresi pervaneye benziyor? bir de misyoner pozisyonuna neden misyoner dediklerini hala anlamış değilim.

neyse bunlar çok önemli şeyler değil.
    ikinci olarak işi bilmeyenler için bu pozisyon ‘kimsenin bilmediği ama en zevkli pozisyon’ diye birilerine yutturulabilir ama ben yemem. **

duruş itibariyle erkeğin penisinin tamamen içeri girememesi, kadının sekste en çok sevdiği şey olan yeteri kadar sert hareketleri engellemesi, kadının bacakları kapalıyken fizyolojik olarak orgazmının zorlaşmasından ötürü, (hele de yerçekimine maruz kalıp ters düşen t.şak muhabbeti var ki off) en çok zevk almayı bırakın bana kalırsa hiç zevk alamazsınız. sırf marjinal olmak için ve bir yerlerde numara sayısını artırmak için yazılan şeylere ayak uydurmak için sürü psikolojisi gütmeyin bence.

bu hareket iki tarafa da hem görsel hem de fizyolojik olarak çok fazla keyif vermez. ha amaç sokmak ve içinde gelip gitmekse evet bir temas var. ama zevk konusu kesinlikle büyük safsata.
    erkek kadının bu duruşundan zevk alabilir. çünkü erkekler görsel şeylerden daha çok zevk alır ve kadının kalçasının görüntüsü ona ekstra zevk verir. ama kadın için dokunsal şeyler sekste daha çok zevk verir. bu yüzden bu pozisyon iki tarafı bu durumda da tatmin etmez.

yani bilemedim. araştırmacı kişiliğim yüzünden hoşuma gitmeyen çok şey var. biraz daha hayal etmem lazım. yine de bir sevgilim olursa ilk yapacağım şey bu olacak söz. **

(bkz: yav he he)
  • o açıdan içeri nasıl soktuğu anlaşılması zor pozisyon. göbeğine mi sokuyor acaba.
  • onca yıldır cinsel seks yapmama rağmen ilk kez görüp şaşırdığım bir pozişındır. benim bildiğim, klitorise ya da onun iç-üst kısmına yapılan baskı tercih edilen harekettir. resimdeki pozisyona göre elemanın penisi kendi oturma organına doğru sertleşmiyorsa yapabileceği baskı ancak vacaynanın alt duvarlarına doğru gerçekleşecektir.

yani yukarıdaki bir arkadaşın da dediği gibi kadını sikine takıp saat yönünde çevirmiyorsan bunun anlamı olmayacaktır. (tersi yönden hoşlanmıyorlar)
  • hemoroid ya da kıl dönmesi olan erkekerin favori pozisyonu olmasa gerek*
  • biz daha doggyi öğretemedik bunu yapabilen kız bordo berelidir.

edit: kelimeler hataları.