şükela:  tümü | bugün
 • play station 6 için çıkarılan versiyonu, bilgisayar için olanına göre daha güzel olan oyun. güzel bir oyun ama 2017 yılına geldiğimiz şu günlerde şu taraftar ve tribün atmosferi olayını hala geliştirememiş olmaları üzücü.

  (bkz: bunlar hep konami'nin oyunu)
 • giderek bozduğunu hesap edersek kötü olacağını tahmin ettiğim oyun
 • 12 eylül'de amerika birleşik devletleri için 14 eylül'de ise avrupa ve asya için çıkış yapacağı konami tarafından resmi olarak duyurulan oyun.
 • pes, fifa farketmez artık. biraz daha bozarlarsa sanal ortamda da futbol ile alakamız bitecek. ülkede futbol bitti bari siz yapmayın.
 • fenerbahçe olmadığı sürece yine oynamayacağim oyun. hasan ali ve şener ile son yüzyılın en güzel kanatlarına sahipken bunun tadını çıkarmak isterim.
 • bu sefer pc versiyonu konsollardaki gibi olacak oyun
 • oynanış videosu youtubea düşmüş: https://www.youtube.com/watch?v=dz-try14n5k

  videoya göre konuşacak olursam şimdiye kadar gördüğüm en kötü pes oyunu gibi duruyor. oyuncular bitsede gitsek kafasında gibi yapılmış. hiç heyecan yok. sanki orijinal bir ürünün kötü bir replikası gibi çok yavan görünüyor.
 • aktif olarak pes oynamayı bırakalı çok oldu, ancak arkadaş ortamında fifa'yı bir türlü beceremeyen ve deliler gibi devamlı pes'i öven bir gruba yakalanınca oynamak durumunda kalıyorum. onlar senelerdir aralıksız oynadıkları için haliyle beni yeniyorlar, bir de ben özellikle 2 vs 2 oynarken yenilince sinirlendiğimden hep üzerime oynuyorlar. tabi baya zorluyorum kendilerini, hatta bazen yeniyorum. biz çekirdekten yetişmeyiz sonuçta. hayatımızın çok büyük kısmı pes oynamakla geçti 2011 yılında kendisiyle vedalaştık ama hala güzel anıları vardır bende.

  dönem dönem makinama pes 5 ve pes 6 yükler oynarım hatta. youtube'da videolar arasında gezinirken 4k gameplay videosuna denk geldim. bildiğin oyun hala bıraktığım yerde, pes 2017'yi 10-15 kere falan oynamışımdır. izlediğim kadarıyla ondan hiçbir farkı yok sadece grafiksel anlamda ileri gitmiş ki zaten bu pes serisinin yıllardır içerisinde bulunduğu durum, senelerdir sadece grafiksel değişimler dikkat çekici oluyor. onun dışında oyuna yenilik olarak ekleyebildikleri çok az şey var. gollerin atılış şekli, paslar falan oyunun çoğu mekaniği hala aynı. saçma sapan verilen isabetli paslar, topların mıknatıs varmış gibi adamların ayağına yapışması vs. videoda görmedim ama kesin şu sıfırdan top getirip içeri pas vererek gol atma olayı da hala duruyordur. biz eskiden oynarken böyle gol atmayı aramızda yasaklıyorduk, siz düşünün. acaba hala şu komik lisans problemi duruyor mu?

  https://www.youtube.com/watch?v=pncx0e8wi50
 • balon oyun olacaktır.
 • ps4'e online betası düştü. dün oynadım 3 vs 3. gayet zevkliydi valla. gelsin de bi görelim.