şükela:  tümü | bugün
  • eylül 2018 gibi çıkacak olan konami futbol oyunu.

pes 2018 ile bir hayli gelişim gösteren oyun için 2019'da radikal değişiklikler yapılacağı söyleniyor.
    muhtemelen fox engine oyun motoru değişecek.

kötü haber ise antlaşmanın sona ermesi nedeniyle şampiyonlar ligi modu olmayacak.

merakla bekliyoruz bakalım.
  • umarım pes 2018 gibi leş bir oyun olmaz.

tanım: konami çıkışlı futbol oyununun 2019 versiyonu.
  • fifa 17 ve 18'den sonra dönmeyi düşündüğüm futbol oyunu. fifa serisinde ultimate team ne kadar zevkli olsada leş oyuncu kitlesi ve oyundaki gol atma bugları oyuncuları kanser ediyor.umarım pes güzel bir oyun yaparda tekrar döneriz.
  • (bkz: #76945791)
  • 30 ağustos 2018'de piyasaya çıkıcaktır.
  • 30 ağustos 2018'de piyasaya xbox için 152,00 tl, ps4 için 179,00 tl ön satış tutarı ile çıkacağı açıklanmıştır.

edit: imlâ
  • şampiyonlar ligini de kaybetmişler açıkçası böyle giderse 10 yıla kalmadan yok olacağını düşünüyorum. fifa saçma sapan ligleri bile lisanslı alırken pes takım takım bir şeyler yapabiliyor. aralarındaki satış farkı da ona göre şekilleniyor. binevi işportacı ile orjinal ürün satanlar gibi fark oluyor.
  • nerde yarak kürek lig var lisans almışlar 7 yeni lisanslı lig diye reklam yapıyorlar.

ligler belçika arjantin danimarka rusya iskoçya falan. la liga yok, premier lig yok, bundesliga yok. anderlecht ile mi oynayacaz amk?

konami pes'i gözden çıkaralı çok olmuş. zaten metal gear serisini de sonlandırıp pes dısında aaa oyun yapmayacağız mobile yöneleceğiz demişlerdi. yakında pes serisi sadece myclub'tan ibaret olur ücretsiz indirilir. coin'lerden falan kazanırlar.
  • danimarka mi, bekle beni aalborg!
  • madem bu yıl şampiyonlar liginin lisansını alamadı, türkiye ligini alsın bari. pes 6 zamanlarındaki kadar olmasa da bizde hala en çok oynanan futbol oyunu bence pes. ben fifa seviyorum ama ps salonlarında herkes pes atıyor.