şükela:  tümü | bugün
 • güzel bir konsol oyunudur. uzaktan şutları bir önceki versiyona göre daha gerçekçidir. md white takımı favori takımlar arasında bulunmaktadır.
 • 15 eylül'de çıkacağı iddia edilen konami'nin futbol serisinin yeni oyunu.

  aynı şekilde yeni oyunun sezon güncellemesi (kadro vs.) tarzı geleceği yani pes 2020 ile çok yakın özelliklerde bir oyun olacağı söylentileri de var.

  aynı oyun gelirse 2020'den devam ederim sanıyorum ki. bu seneki acı verici deneyime ekstradan bir daha para vermeye pek niyetli değilim. resmi açıklamada gelsin ona göre hareket ederiz artık.

  ek olarak 2020'de lisanslı olan inter ve milan kulüpleri yeni oyunda lisanslı olmayacak. lisans mı? wtf o da ney? *
 • kesinleşen habere göre pes 2021, 2020 sürümüne güncelleme olarak gelecekmiş.
 • çok büyük ihtimal büyük bir güncelleme olarak gelecek,anlamadığım 2020 versiyonu alanlar ile ilk defa alacaklar arasında ne fark olucak?
  sonuçta herkes para vererek aldı oyunu,kimisi 400 küsura,kimi yüz küsüra,kalkıp güncellemeye 400 küsür isterlerse o zaman konami sıçar.

  en azından 2020 alanlara daha makul fiyata satmaları gerek.
  aksi takdirde büsbütün sıçar,kemer sıkma politikasının kemeri boyunlarına dolanır.
 • pes 2020'nin kadro güncellenmiş hali olacağı kesinleşen konami'nin futbol oyunu. yeni oyun motoru pes 2021 için gelmiyor. yeni oyun motorunun testlerinin 2021 yılının ortalarında olacağı, çıkış tarihinin ise aynı yılın yani 2021'in sonları olduğu belirtmiş. bu da demek oluyor ki yeni oyun motoru ancak pes 2022'ye ve muhtemelen ps5'e yetişecek.

  2021 oyunu ise 2020'in kadro güncellenmiş ve biraz makyajlanmış hali olacak. 2020 zaten pek çok yönden sorunluydu, şimdi aynı oyunu sırf kadro güncellemesi ve formlar için sıfırlamak da pek mantıklı gelmiyor açıkçası. bakalım aynı oyuna ne kadar fiyat çekecekler.
 • resmi fragmanı yayınlanan konami'nin pes 2020 oyununun kadro güncellenmiş yeni oyunu.

  15 eylül'de çıkacak.
 • en azından bir sene daha e-fernando pro evolution santos olacak oyun.

  bilmeyenler için, myclub oynayanların en az %60'ı 4312 taktikli fernando santos kullanıyor. bunların da büyük bir kısmı 4 center back ve 3 defensive midfielder ile oynayarak oyunun anasını belliyor. konami'nin umrunda mı, hayır. özetle 3 yıl üst üste tıpatıp aynı olacak oyun. tek farkı script de giderek artıyor. bu da oyun özünde aynı olsa da oynamayı giderek katlanılmaz yapıyor.
 • var olayını getirmezlerse almayacağım oyun. var geleli 3 sene olmuş hala şüpheli pozisyon devam etmiyor hakem asılıyor düdüğe. e gerçekçilik nereye gitti yavrum ?
 • yeni bir oyun şeklinde değil, 2020'ye kadro yaması gelmiş misali olacağı için "season update" adıyla satılacak oyun. ilk kez böyle bir şey yapmıyorlar aslında ama ilk kez daha ucuza ve yaptıkları şeyi açıklayarak bunu yapıyorlar.

  yeni oyun 2022'de yeni motorla.
 • pes 2020 kadrosunda 13 ve üstü efsane veya ikon oyuncuya sahip kullanıcılara pes 2021'de kullanılacak 5 adet ikon temsilci top açma hakkı verilecek konami'nin pes 2020 kadro güncellenmiş yeni oyunu.

  verilecek temsilcinin içinde de bu ikon kartları mevcut. tabii 5 haktan 3 nakata 2 kahn da çekebilirsiniz öyle de bir şey var ki mutlaka bunun algoritması ile oynarlar 5'i de farklı gelmez.

  bu ödüller ön sipariş için geçerli tabi. juventus paketini alırsanız yanında ikon ronaldo'su da var. toplamda 6 ikon oluyor. daha oyunun başında kadroyu kuruyorsunuz gibi bir şey.

  önceden kadro kurma işleri daha keyifliydi siyah bulduk mu sevinirdik. 19'dan itibaren coin ile top açma hormonlu oyuncu vs işin içine girdi olayın keyfi kaçtı. ama yine de yapacak bir şey yok hastalık gibi bir şey ne kadar bozuk sistem olursa olsun uzak duramıyorsun.