• bugün oyun hakkında bilgiler ve muhtemelen görüntüler elde edeceğiz.

umarım büyük bir düşkırıklığı daha yaşamayız. pes'in tekrar futbol oyunları için yeni bir soluk getirmesini bekliyorum. geçen ay online test için çıkan new football game isimli çalışmadan çok ama çok farklı bir oyun ortaya çıkar ise konami bıraksın bu işi derim ben. yıllardır fifa forma ve kadro güncellemesi hariç oyunları birkaç makyaj ile tekrar tekrar sunup malı götürüyor. şu ortamda azıcık düzgün bir iş çok rahat satar ancak nedense konami sürekli daha da batırıyor işleri.

pes 2022 belki de son şans, umarım bekleyişe değecek bir oyun çıkar.

gün içinde bu entrye eklemeler, umarım güzel yönde, yapmayı planlıyorum. bakalım.

edit: oyun çok ama çok farklı görünmüyor, pes olduğu tak diye anlaşılıyor gene. oynanış kısmını çok az göstermişler ancak geçen çıkan online testten çok farklı değil galiba. adı değişmiş bu arada oyunun.

(bkz: efootball)
  • maalesef mobil oyun çıkardılar. grafikler ve oynanışta inanılmaz bir yenilik beklemesem de en azından şimdiye kadar yapılmış en gerçekçi futbol oyunu olan pes 2021 seviyesini unreal engine ile beraber korumaları yeterliydi benim için. maalesef farklı bir yöne evrilmiş, 2 yıl boyunca boşuna beklemişiz.
  • pes serisi meğer tarih olmuş ya la. artık bu isimde devam etmeyeceklermiş, onun yerine e-football adıyla ve oynaması bedava bir oyun olarak yola devam edeceklermiş.
  • ağır sıçmış oyun.
  • pes vallahi. o ronaldo'yu, messi'yi nasıl yapmışsınız ya.
  • 2014'den sonra pes benim için bitmişti. eski günlerin hatrına ( winning serisi ile beraber 98'den beri oynuyordum ) ve %1 lik umut ile demosunu indirdim. 2014 yılında vermıs oldugum karar cok doğruymus. ha bir de 2014 çıkan oyunu 2022 ye göre çok daha iyi. gerilemeyi ve rezaleti siz düşünün.
  • ilk çıktığındaki rezil oyunu toplamak için geçen kasımdan beri sürekli geciktirdikleri 30 küsür gblık(oha!) nisan güncellemesini dün gece indirdim.yine ne legend modu,ne dream team modu ne de lig kupa modu bir b.k yok.ligler sadece online modda var,o da takımını seçebilmek için.yeni halini oynamadım sadece menüye baktım.haa yine lisans forma oyuncu adları falan yok.menü de karman çorman.oyun bu haliyle tamamen sinir hastası olmak için birebir.
    eski oyunu yamayıp oynamak daha iyi.en azından menü belli oyun belli.
    konamiyi tebrik ediyorum.taa 1996 dan beri(ıss pro evoliotion soccer) oynadığım serinin tabutuna son çiviyi çakıp katletmişler..
    senin yenilik neyine?efsanevi pes2013 ün üzerinden yürüselerdi fifaya el öptürürlerdi..
  • ara pasçı futbol cahillerine dert olmuş oyundur. üçgene basınca kaleci ile karşı karşıya kalmaktan ibaret değil bu oyun.
  • pes 2021 den sonra oynamadığım oyun, neyi satın alacağız, nasıl bir şey yapacağız anlamadım, e football yazıyor, çözemedim. neyse 2021 e devam.
  • 26 yaşındayım, kendimi bildim bileli futbol oyunları oynarım. ben hayatımda bunun kadar rezalet bir şey görmedim.
hesabın var mı? giriş yap