• eğlenceli mini dizi. bülent şakrak'ın canlandırdığı karakter herkesin hayatında var olan insanın kibarlığını sonuna kadar kullanan, hatayı hiçbir zaman kendinde aramayan, askıntı bir tip. kısa bölümlerden oluşuyor, izlemenizi tavsiye ederim.
  • bir erkan keka çalışması. 2 bölüm su gibi aktı gitti ellerine emeklerine sağlık.

--- spoiler ---

biz isa'yı tanımıyoz mu oğlum? iki kişi mi yiyo lan bu isa yemeği? *
    --- spoiler ---
  • erkan kolçak köstendil'in mini dizisi. eğlenceli. eğlencesinden ziyade ben kendi imkanlarıyla bir şeyler yapma detayına takıldım. inanılmaz keyifli bu anlamda. bir şekilde bir mücadelenin içinde ve anlatıyor. anlatmak istiyor. çaba harcıyor. samimiyeti hissedilen bir adamdan samimiyeti hissedilen bir iş olmuş. izliyoruz.
  • oldukça yaratıcı ve keyifli olmuş. evde boş boş oturmak yerine olması gerektiği gibi üretim yapılmış.

ellerine sağlık. iyiki varlar
  • on numara mini dizi. youtube önermese haberim olmayacaktı. daha çok insana ulaşması gereken dizi.

tek mekanda, üç oyuncuyla (artı hera) , tek kamera ile oldukça başarılı bir komedi çıkarmışlar ortaya. ellerine, emeklerine sağlık.
  • erkan koçak köstendil'den kalitesiz bir iş çıkmayacağına emindim. bülent şakrak da çok başarılı bulduğum bir oyuncudur ve ikisinin gündelik yaşamda da genelde beraber vakit geçirdiklerini bildiğimden sahneler sanki evde otururken çekilmiş gibi doğal ve komikti. her ikisine de buradan teşekkür ediyorum böyle güzel bir yapımla bizi gülümsettikleri için. yalnız bülent şakrak'ın kollar fena yanmış ;)
  • tek bir mekanda, düşük bütçeyle, müthiş oyunculuk performanslarıyla, doğal diyaloglarla ve kararında bir mizahla seyretmesi çok keyifli bir mini dizi.
  • https://www.instagram.com/…ik/?igshid=1fofra98p92ss

erkan kolçak köstendil çalışması.
  • oyunculuğu ile harikalar yaratan bülent şakrak.
    kalemine sağlık erkan kolçak köstendil.
    şivenin (hem de balkan) en yakıştığı oyuncu ertan saban.
    üç kişilik mini dizi.
  • oldukça samimi, komik ve başarılı bir mini dizi olmuş. önyargılı davranmayıp, 2 bölüm izleyin zaten su gibi akacak.

ben oluşturulan karakterlerde potansiyel gördüm, bence daha uzun soluklu bir sit-com projeye bile dönüştürülebilir ileride.
hesabın var mı? giriş yap