şükela:  tümü | bugün
  • 29 haziran 1990 doğumlu sırp santrafor. partizan forması giymektedir.
  • 23 ekim 2014 fk partizan beşiktaş maçında partizan'ın danko lazovic'le birlikte en önemli gol silahı...
  • bugün futbolu bıraksa bu tiple hollywood'a gidip jason statham filmlerinde kötü adam rolleri oynar, rahat.

süper lig'de de tek forvet oynayamaz. mutlaka yanına bi pırpır lazım.
  • petar skulatiç 2 yıl önce bjk ya karşı partizan formasıyla oynamıştı..geçen yıl ülkesinde 14 tane gol atınca tüm dikktleri üzerine çekmiş ve rusya nın lokomotif moskova takımına transfer olmuş..bu yıl avrupa liginde fb ye karşıda oynamış bir oyuncu olarak karşımıza çıkıyor..rusya liginde toplam 6 gol atan oyuncu bugün itibariyle ülkemize transfer olmak üzere..bugün bir çok sitede oyuncunun sivasspor ile anlaşmak üzere olduğunu söylüyorlar..oyuncu 1.93 lük boyuyla rakiplerin korkulu rüyası olacak gibi görülüyor...bakalım
    sivasspor formasıyla ligde neler yapacak..
  • kulüpsüz. tez transfer edile. yıllık 750 bin avro'dan 5 yıllık sözleşme yapıla! gomis'le birlikte yırtamayacağı savunma olmaz. en azından türkiye'de. 1,93 boyunda manda gibi topçu. tekniği hafiften qral burak yılmaz'ı andırıyo. başarılı olur.

edit: 750 çok lan, 400-500 de yeter.
  • gençlerbirliği'ne transfer olmuş..

6 aydır maça çıkmamış, sebebi ne bilmiyorum..

edit: sakatlıktan değilmiş, bonservisi de elinde, o zaman olumlu..
  • adamı transfer sezonunda övüp galatasaray alsın diyodum amk. şimdi gençler'de oynuyo. geçen hafta canlı izledim. gayet bitik. ümit özat 2. yarı mı ne çıkarmıştı. inşallah utandırır.
  • 3 aralık 2017 gençlerbirliği dg sivasspor maçı'nın 12. dakikasında gençlerbirliği adına öyle bir gol attı ki, tekrar tekrar izlenilesi.
  • sivasspor’a karşı bu seneki fifa puşkaş ödülüne aday bir gol attı.

golün videosu