*

şükela:  tümü | bugün
 • the libertines vokalist/gitaristi. çıkardığı arızalar tonla: uyuşturucu, hır gür, hatta biraz da kleptomani. kah tayland'da, kah babyshamblesla sahnede. biraz da ait olduğu yerde, libertines mikrofonunun önünde olsa da, kısa sürmese şu çocukların hikayesi. lütfen tanrım!
 • her iki grubuyla** da fırtınalar koparan, nme'nin her hafta sayfalarına konuk etmek zorunda kaldığı; yeri geldiğinde siyah takımlar içinde bir ingiliz asilzadesi havasında, çoğu zamansa carl*la paylaştığı mikrofon başında ıslak saçlarını sallayarak şarkılarını söyleyen, kalpleri çalan müzisyen...

  çok mu zayıf olduğundan sığmıyor yoksa gözleri böyle yüzüne...*
 • bu adamda hiç "ben ünlüyüm o yüzden havalı olmalıyım" telaşesi yoktur. hayranlarıyla evde toplanır, gitar çalıp şarkı söyler ya da yanındaki hayran dostuna çaldırır söylettirir. kendisinin bu yolla bana ulaşmış fotoğrafları mevcuttur, esofmanı üstünde eğlenirken arkadaşım tarafından çekilmiştir.
  ayrica bu muzik adaminin bir de yan proje olarak adlandirilabilecek grubu babyshambles vardir ki vokalleri ustlenmektedir kendisi.
  (bkz: http://www.babyshambles.net/)
 • 12 mart 1979, liverpool doğumlu tedirgin ruh...
 • çok sevilen bir insandır kendileri,libertinesın gülüydüler bir ara, süper müzik yapıyorlardı, öyle çok şova kaçmadan alttan alta geliyorlar diyordum, sonra başka bir grup kurdu arkadaşımız, beni anlamıyorlar dedi, çok ince ruhlu bir insandı oysa ki. nme'ye çıktı bol bol normal olarak.
  grup arkadaşının bilgisayarını kaçırdığı ortaya çıktı, bol bol çekiyordu bu arada ne bulursa... son zamanlarda ise ingilterede gundemini kate moss'un junkie eski erkek arkadaşı olarak meşgul ediyor, her türlu sokak mecmuasında( the sun, daily mail, daily starvs..), bir anda uyuşturucu ile bir anılan bir insan oldu, bi de bol bol sallıyor kate moss şöyle çılgındı diye, büyük ihtimal bir morrisey( amma attım) felan olmak varken, ünlüler çiftliğine katılacak ingilterede heralde, bizde üzülüceğiz herif kaç yaşında neler yapıyodu diye.
 • gectigimiz hafta trende* burusturulup bir koseye atilmis bir gazetenin* bir kosesinde, hapis hayatindan kurtulur kurtulmaz kiz arkadasi kate moss'un evine* tasindigi haberini okudugum ve beni durduk yere, nedenini cozemedigim bicimde cok kiskandirmis muzisyen...

  dipnot: haberde 31 yasindaki bayan moss'un kendisine annelik etmekten cok keyif aldigi, ve de kendisine "m'lord" seklinde seslendigi bilgisi de verilmekte, kiskananlar daha da catlatilmaktadir... guya da kate moss yasayan en guclu, en ozgur kadindir(!)*
 • bu biber dolması, yetenekli libertine the man who would be king olabilecekken canım* kariyeri heder etmeyi seçmiştir. ama yeniden birleşmeyi düşünüyorlar ya olsun varsın.
 • duyduk ki ayrılmışlar kate moss ile.. *
 • nme tarafından en seksi rockçı seçilmiş ingilizlerin milli cankisi.bayıldığımız insan.birde şu babyshambles'la daha iyi şeyler yapabilirse.carl ile yakaladıkları kimya bir daha mümkün değil gibi görünüyor.yinede..
hesabın var mı? giriş yap