• 63 yasinda roketlemistir.

bit artik 2018.
  • yine yapmaması gereken bir şey yapmış; bizlere çok ama çok ayıp etmiştir. taptığımız adamlar birer birer düşüyor..
  • süper bir patrick marber hikayesiymiş. bu gece bunu gördüm. melekle sohbet isimli nick hornby kitabından ulaşabilirsiniz kendisine. benden selam söyleyin. şimdi bitirmeme rağmen çok özledim onu.
  • 1981 yılında eşcinsel ilişkiyi açıkça belirttiği için bbc tarafından yasaklanan homosapien isimli şarkıyı seslendirmiş ingiliz şarkıcı, söz yazarı ve gitarist.

ayrıca halen buzzcocks adında punk rock grubunun da kurucusudur.
  • johnny rotten'la eşcinsel ilişki yaşadığı şeklinde bir söylenti vardı buzzcocks'ın daha yeni yeni tanındığı vakitler. sonra asılsız olduğu anlaşıldı ama seneler sonra biseksüel olduğunu söylemiştir bay shelley. homosapien diye bir albümü vardır 80'lerin başından, bol synth'li, artistik, elektronik havalar içerir, sofistikedir.
  • bugun aramizdan ayrilmis buzzcocks gitaristi, sarkicisi, herseyi.
  • geçirdiği kalp krizi sonrasında hayata gözlerini yuman buzzcocks vokalisti. tam 42 yıldır aralıksız bir şekilde albüm yapmaya devam eden shelly, aynı zamanda punk müziğin ortaya çıkmasındaki önemli isimlerden birisidir. hatta birçok kişiye göre pop punk tarzının temelini atmıştır. ölümü ile birinci jenerasyon punk gruplarından birisi daha müzik tarihinin tozlu sayfalarına karışmıştır. üzüldüm lan.

https://www.youtube.com/watch?v=oxo1sbwumsw
  • gerçek adı peter mcneish olan,grup hadisesine dalmadan önce ad ve soyadında değişiklik yapan buzzcocks elemanı,belki de kurucusu,asıl adamı ve de vesaire.
hesabın var mı? giriş yap