şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ilgili tartışmadan sonra karakteri ile ilgili uzun uzun çıkarımlar yapmak istediğim ancak bir yandan da bununla vaktimi harcamak istemediğim, kısaca kavgacı şeklinde özetleyebileceğim kişi.

edit: vallahi dayanamayacağım. an itibarı ile ablamız tekrar etrafa saldırmaya başladı.
    "hayvanlar", "öküzler", "işe yaramaz pislikler", "salak", "aşağılıksınız" vs vs.

yahu bu kadın kendini ne sanıyor allah aşkına?

sana diyorum petek kimsin sen? nesin? nasıl bir sorunun var da herkese hakaret etme hakkını kendinde görürken senin hakkında yorum yapılmasına dahi bu kadar tahammülsüz olabiliyorsun?

ülkene milletine ya da insanlığa nasıl bir fayda sağladın?
    bu güne kadar sen ne işe yaradın da "işe yaramaz pislikler" diye nitelendirdiğin insanların üstünde görüyorsun kendini?

söyle de bilelim.

bir keşfin, icadın yada topluma kazandırdığın bir sanat eserin mi var? ideolojik sosyal ya da ekonomik anlamda bir akımın öncüsü müsün? kimsin sen kim?

sen herkese saldıracaksın. sen herkese saydıracaksın. önüne geleni suçlayacak zan altında bırakacaksın. onlar da peki petek hanım haklısınız. lütfen bizi affedin deyip oturacaklar he mi? sen kendini beğenmişliğinden ödün vermeden insanlara saldırırken seni kimse eleştiremez öyle mi?

bak gör daha neler gelecek başına.
    dur şunu açayım da ters anlar şimdi bu. hukuki açıdan başına bir şeyler gelecek ablacım tamam mı? hani sen orada bazıları direk şahsa olmak üzere tartıştığın insanlara bariz biçimde hakaret ettin ya hani. işte onlara şikayet hakkı doğdu. canavar gibi avukatların biraz yorulacak. onu diyorum. bak tekrar ediyorum hukuki. hukuki. tamam mı? arama hemen kocanı falan.
  • cv toplayan linkedin kullanıcısı. sanırım inceden bir reklam çalışması da yürütüyor.
  • yerimizi almakta fayda var, değerlenir buralar.

kanımca iyi bir pr çalışması yapmakta.
  • 2014 yılı kasım ayı pms dönemi ile sözlük gündemine damga vuran bayan linkedin üyesi.

kendisine bir sonraki dönem için gün içinde melisalı bitki çayı ve bir miktar çikolata, ayrıca akşamları 1-2 kadeh şarap öneriyorum.

iyi günler.
  • sümer kolçak out petek demircioğlu çelebi in.

insan haklarının yılmaz savunucusu.

edit: kimlik numaramı yazmayı unutmuşum 4815162342911
    herkes insan haklarına saygılı olsun bak!
  • linkedin yorumlarinda <br/> <br/> kodu kullanmaya calismis kisi
  • tc ve cv avcısı.
  • artik ulke ne hale geldiyse acik acik sorunlari olan, ileri derecede mantiksizliklarla orulu saldirganlik egilimi gosteren, belli ki kocasinin ya da paranin sayesinde agir bi orta yasli prenses sendromuna tutuldugu acik olan bu kisiyi super, virali coh iyi, hastasiniz falan diye oven bi guruh belirmis. bunu oven bunu da ovdu: recep tayyip erdogan

bu kisinin acil doktora gorunmesi gerek. ayrica ota boka ayyy fasikler basti burayi tepkisi verip, karsit gorus sahiplerini gormeye dayanamayip blok koyan degisik bi tur de var ki kendisi buna guzel bi ornek.
  • "bizler ortadoğunun aristokratlarıyız, bunu hiç unutmayın."

sözünün sahibi deha.
  • linkedin'de tartıştığı kişileri kocişine şikayet eden ciciş.