şükela:  tümü | bugün
 • sanıyorum futbolu newcastle united'da bırakan adamdır..kısa boyuyla ve çirkin suratıyla kendisini çok sevdirmiş ve ingiliz futbol tarihine adını yazdırmıştır..çok hareketli olup attıklarından çok attırdıklarıyla ün yapmıştır..ayrıca efsanevi c64 oyunu track suit manager'ın en iyi oyuncusudur kendisi..sadece bu yönüyle büyük sempatimi kazanmıştır..
 • ingiliz futbolunun çirkin faresi. newcastle'da döktüren pek biçimsiz bir adam, ada futboluna damgasını vurmaya başlamıştır. liverpool'un efsane ismi kenny dalglish taç çizginin diğer tarafına geçmiş ve takımını eşofmanlar içerisinde yönetmektedir. derken liverpool'un büyük ismi ian rush juventus'a transfer olur. daglish, 87 yazında rush'ın açığını kapatmak için bermuda şeytan üçgenini kurar. önce siyah inci anfield'e ayak basar. john barnes'ın ardından, john aldridge ve son olarak da beardsley takıma gelir. bu ilk sezon liverpool tarihinin de en önemli sezonlarından biri olmuştur. bazı taraftarlar hâlâ gözlerinde yaşlarla hatırlarlar bu sezonu. bir fırtına hüküm sürmüştür adada, dile kolay, bir iki değil, 29 hafta. çirkin adam 15 gol atmış, çorbada tuzu olmuştur. sahada ne yaptığını yer yer anlamak büyük futbol adamlarına bile nasip olmamıştı. yandan bir orta gelirdi, bir karambol, top ağlarda, çirkin adam gol kutlamasında. arka arkaya başarılı sezonlardan sonra o zamanlar sadece graeme souness olarak tanıdığımız isim tarafından şehrin diğer takımına postalanmıştı. birçok takımda oynadı hatta yolu avustralya'ya bile uzadı. bugün hâlâ hatırlanıyor, merseyside derbylerinde, hem capulet, hem de montagueler için galibiyeti getiren golü atmış iki isimden biri olan çirkin adam...
 • şu an ve bir süredir newcastle 'da youth coach olarak görev yapmaktadır ve newscastle'a chris moore, craig robson gibi isimler kazandırmıştır.
 • bir ingiltere polonya milli maçında, maç boyu orta pozisyonlarında kalenin bir kısmını riskli şekilde açık bırakarak ceza sahasına düşen tüm ortaları neredeyse istinasız toplayan polonya kalecisinì, maçın son on dakikası içinde bir pozisyonda herkes orta yapacağını düşünürken* yettinse yettin ülen kıvamında 25-30 metre mesafeli bir şutla avlamış, yanılmıyorsam maçı da ingiltere bu gol sayesinde kazanmıştı.
 • eski ingiliz futbolcu.

  allahın yarattıgı bir kul olmasına ragmen cirkinlikte benim diyen adamla kora kor yarı$acak bir cirkinlige sahip bir arkada$tı bu.
  shoot dergisi bunun cıkarmatmasını, posterini falan vermi$ hepsinde de agzı acık cıkmı$tır. enteresandır.
  milli takımda az golü olmasına ragmen ara ingiltere türkiye maclarından birisinde bize atmı$tır golünü (ara: *ingiltere türkiye macı). zaten o dönem bize gol atmayan ingiliz topcusu yoktu..

  herkes rüyasında marco van basten'i görüp, maradona olup adam calımlarken ben rüyamda peter beardsley'i görmü$tüm. beardsley ne futbolcu ne de teknik direktördü rüyamda, bizim mahallede aygaz bayisiydi ve ben piknik tüpü satın alıyordum ondan, gene agzı acıktı. bu ruyadan sonra bir süre mac izlememi$tim.
 • http://i.imgur.com/boau0pw.jpg

  ctrl+f yapıp çirkin kelimesi aratıldığında bu sayfanın her yeri sapsarı oluyor bende. ne kadar çirkin olabilir ki diye fotosunu araştırınca, yukarıda linkini vermiş olduğum çirkin diyemeyeceğimiz, standart bir insan çıktı. hepimiz brad pitt'iz kampanyası vardı da ben mi kaçırdım olm? manyak mısınız lan, hoşlandığınız kızın platonik aşkı mı bu?

hesabın var mı? giriş yap