şükela:  tümü | bugün
 • herseyiyle süpper bir kisilik de...
  hoca ben hala örümceen yapisma olayinda kaldim , kimi kandiriyonuz sayin marvel yekilileri yapisan örümceh yok kaynak gösterin. örümceh dediinnin bacaklarinda penceleri vardir aha onnarnan tutarlar duvari felan, yapisma hadisesini kim kicindan uydurdu...
 • bir özel gastede fotoğrafçı olarak çalışmaktaydı aynı zamanda... (bkz: daily bugle)
 • marvel entertainment'in dc comics'i ezip gecmesinin pek bilinmeyen fakat en onemli unsurudur.. marvel'in dc uzerine bu kadar ezici olmasinin sebebi yarattigi kainatin gercek mekanlar uzerinde (manhattan, new york) ve ki$ilerin gundelik hayattan olmasidir.. peter parker gibi i$ini e$ini idare etmekte zorunda olan ayba$ina kirayi cikan bir adami tercih etmi$tir hep okur, her gun goklerde ucan mukemmel kariyere sahip supermen'le kasmak yerine.. bizden biridir cunku o.. bizimle ayni sorunlari ya$ar ayni kaygilari ta$ir. o yuzden ozeldir o yuzden marvel'i ve stan lee'yi zengin etmi$tir.. mucizevidir.
 • bir macerasında parise gimişti, orda süperhödödöden dayak yiyince "burda olmak yerine okulda kimya dersinde olabilirim" demişti :)
 • "yes, uncle ben is dead, and in a sense it was really i who killed him . because i didn't realize in time, that with great power there must also always be great responsibility . but i know it now, and for as long as i live, spiderman will never shirk his duty again . robbers, killers, beware . spiderman is here ."
 • dünya toprakları üzerinde başkaları tarafından yaratılmış en muhteşem karakter olur kendileri..
 • hayatının kadını maryjanei siber ortamlarda bile yalnız bırakmayı göze almayan örümcek dostu.
 • uzun zaman kafama takılan , kimi geceler uyku uyutmayan "niçin ben amcayla may halayla yaşıyor ,nolmuş bu adamın anasına babasına" sorusunun cevabını henüz öğrendim,yazmayı borç bilirim.uçak kazasında ölmüşler.
 • diger cogu super kahraman gibi bir gazete de cali$an (bkz: daily bugle) bir ki$idir bu. maalesef super kahraman olmasinin yani sira elini kime atsa ba$ina bir$eyler gelmekte o ki$inin ve dolayisyla kendisinin hayati mahvolmaktadir. iyi derece de kimya ve matematik bilmesi cabasidir. turk versiyonu (bkz: hakan peker)
 • ben amcası daha o 7-8 yaşında felanken bi bilim kampına yollamıştır, orada dr. otto octavius ile tanışan peter, bilimin ne kadar mükemmel bişey olduğunu anlar. delirir, çıldırır. klasik seride örümcek ağlarını kendisi yapmıştır. insanın "helal olsun be sana parker!" diyesi gelir. peter parker ultra zeki bi varlıktır, bütün süper kahramanların en zekisidir. zekasını sadece bilim için kullanmaz, mükemmel de bir espri yeteneği vardır. örümcek adam olmadan evvel kendisini ezmeye çalışan, kendisiyle dalga geçen parker, örümcek adam olduğunda, bütün düşmanları, jonah jameson, vs. hepsiyle dalga geçer..
  örümcek adamı okamyı, çizgi roman okumaktan ayıran noktada budur zaten, diğer çizgiromanlarda peter parker yoktur.
hesabın var mı? giriş yap