şükela:  tümü | bugün
 • --- spoiler ---

  heroes'da ba$kasinin super gucunu kopyalayabilen ki$i. nathan petrelli'nin karde$i.

  --- spoiler ---
 • devamlı "elinden şekeri alınmış çocuk" gibi ürkek ve mazlum bakan heroes karakteri.
 • heroes'un ezik kahramanı. süper gücü "copy-paste yapmak".
 • yanılmıyosam eğer cylar ın karşısında ekipçek -bi gün görmek kısmet olursa- durulucakken, kurulan takımın hem liderliğini hem de temel taşını oluşturacak karakterdir heroes dizisinde. eğer birden fazla kabiliyeti kopyalayabiliyorsa aynı anda, hem uçup hem zamanı durdurup hemide insanüstü bi güçle ortalığı dağıtabilir ki daha cylar ın telekinezi haricinde ki güçlerini bilmiyoruz onları da kopyalabilir belki. karakteri oynayan eli yüzü düzgün oğlan kadrosunu dolduran kardeşimize kıl olsam da, zaman geçtikçe en işbilir kıvama gelecek kişi gibi duruyor sayın petrelli...

  not:cylar kötü adam bile olmayabilir işin güzeli, öyle yavaş ilerliyorki dizi umutlanamıyorum bile sonunu görecek miyiz acaba diye...
 • sylar'la karsilasmasini pek bir istedigim karakter*. hani ancak onun bir sansi olabilir gibi.
 • --- spoiler ---
  sylar'in da peter ile ayni yetenege sahip biri oldugunu, bunun icin vurulmayip etrafi yakip diger yandan da her turlu ortama girebildigini dusunebilmekteyim. belki bu nedenle claire'i elinde, evinde tutuyordur?

  dolayisiyla peter good side'in protagonist'i gibi gelmektedir.
  --- spoiler ---
 • hiro nakamura gibi "kahraman" olmanın kitabını yazabilecek bilgiye sahip olan birinin yanında, "ben bu güçlere boşuna sahip olmadım, ölsem de kalsam da save the cheerleader save the world ulan" diyerekten nedenini niçinini araştırmadan kaderin tekerleğine (bkz: ka) bodoslama dalmış pek süper bir oğlandır kendileri.

  o'nun hiro'dan farkı bu işte, kahramanlığın ne olduğunu doğaçlama öğreniyor, ne hiro gibi bir çizgi roman geek'i olduğu söylendi, ne bilimkurgu filmlerle, dizilerle haşır neşir olduğu; yani gerçeğini geçtik, hayali kahramanlarla örülü bir dünyası bile yok arkadaşın, ya da şöyle diyelim, dünyası kesinlikle hiro'nunki kadar zengin değildir ... ancak bir amacı, bir yeri olduğunu biliyor; bir amacı, bir yeri olması gerektiğini hissediyor demek daha da doğru olur.. ve bütün risklerine rağmen o amaca hizmet etmek için kasıyor.

  kara kaşına, gözüne tav olmayı geçtim; şu dünyadaki varoluşuna sebep arayan insanlardan biri olarak bendenizin şahsi kahramanıdır kendileri. gücünü istemiyorum, onun kadar kararlı ve cesaretli olsam yeter. helal be!
 • --- spoiler ---
  dizinin kralı olabilecek potansiyele sahip bir adam bu. niye, nedir olayın senin, yetenek kopyalabiliyosun. o zaman koy o sarışın çıtır cheerleader'i manita statüsüne. hatunun zaten hayatını kurtardın, senle aynı yeteneğe sahip olduğunu görünce de içi gitti. ressam isaac mendez ile kanka oldun zati. hiro ile de buluşacaktın zamanı büktü ibne yetişemedin. onla da kanka olacaksin o da belirlenmiş. e abin var uçuyo adam her zaman yanında. diyeceğim şudur, bu genç arkadaşımız eğer aklını kullanabilirse, tillahı bile gelse eli bükülmez.
  --- spoiler ---