şükela:  tümü | bugün
  • tam adı, peter gerard scully olan, 18 aylıktan tutun 8 yaşına kadar olan 8 çocuğa (en az 8) tecavüz eden, işkence görüntülerini 1000 ile 10000 dolar arasında internette pazarlayan avustralyalı sapık/katil/orrrrrospu çocuğu. şurada yakalanış görüntülerini ve sonrasını izleyebilirsiniz.
  • avusturalya'lı sapık.

deep web'de daisy's destruction adlı çok popüler bir videosu vardır. video küçücük bir bebeğin işkence, tecavüz ve öldürülüşünü gösteren bir videodur ve şahıs bu ve benzeri çekimlerinden parayı bulmuştur. sonrasında filipinler'e kaçtığı söylenir. yakın bir tarıhte, 2015 yılı içerisinde yakalandığını duymuştum, iş üstündeyken.

şurada da catching a monster adıyla verilen bir kısa documentary izleyebilirsiniz kendisi için çekilmiş.
  • böyle bir heriften 1 damla da olsa üzüntü veya pişmanlık beklemiş olmak saflığıma ışık tutuyor sanırım. öyle bir pişkinlik ki röportaj yapan kadın soğuk kanlı davranıp kibarlık ve anlayışla konuştuğu sürece düzgün cevap veriyor, kadın rengini belli edip doğal insani tavrını yansıtınca "görüşme burada bitmiştir, bu soruya cevap vermek istemiyorum" gibi şeyler söyleyip gıcıklaşıyor. öteki çocukların hayatta olup olmadığı bilgisi kendiyle birlikte mezara gidecekmiş, nerede oldukları da keza.

video döküman ardından başka bir gazeteci "bu dürtü nereden geliyor, ilk ne zaman fark ettiniz" sorusunu tekrarlıyor, "dürtü diye bir şey yok. aç kalmış bir köpek değilim, buna ihtiyacım yok. bir çeşit hobi olarak bakabilirsiniz" demiş.

fbi, onion sitelerine ve bilgilerine sanılanın aksine erişebiliyor. ama bu adam amerikan vatandaşı değil, avusturyalı ama avusturya'da da değil. yüzünü ne kadar sansürlese de avusturya aksanı ele veriyor. daisy's destruction videosunda görülen pencereler de evin tanımlanmasında yararlı oluyor. anlamadığım, kimse de sormuyor ki adama yardım eden 17 yaşındaki kız durumun ciddiyetini görünce niye polise gitmemiş. ağlayıp zırlayıp kızları kaçırmaya çalışmak 17 yaş için bile fazla fazla aptalca.

tanım: deepweb sapıklarından yalnızca biri. geçen sene yakalandı, yazmak yeni aklıma geldi, olay psikolojim için çok taze gelmişti o zamanlar. hep gelecek sanırım.

not: yalnızca tecavüz edip işkence yapmamıştır bu arada. çocuklara köpek tasması takıp, yürüttüğü sitenin abonelerinden hangi sapıklık talep edilmişse fiyat belirleyip yapmıştır. doğrudan öldürme talebi, ölüsüne yapılması istenen şeyler, ölü bebekleri ezmek gibi geniş bir skalaya yayılıyor.
  • bugün facebook'ta unilad'in paylaştığı linkte gördüm bunu.

olayın detayların insanın dna'sını değişterecek türden. ülkemizde de zaman zaman bilmemkaç çocuğa tecavüz edildi, bütün koy bir çocuğa tecavüz etti, bebeğe tecavüz edip öldürdü şeklinde haberler çıkıyor paylaşıldığı kadarıyla okuyup lanetliyoruz geçiyoruz ertesi gün unutuyoruz.

avustralya'da bu canavarlardan birinin belgeselini çekmişler. öyle nefret ediyorsunuz ki detayları okudukça içinizdeki yangın sizi bir daha eskisi gibi olamayacak hale getiriyor.

aç çocuklara yemek vererek istismar etmeler, o kız çocuklarının karınlarını doyurmak için yapmak zorunda kaldıkları o çaresizliğin son raddesi. uğradıkları işkenceler, tecavüzler, cinayetler. bir de benim ufacık bir kızım var.

gerçekten tek umudumuz nükleer savaş. insan ırkının yeryüzünden silinmesi lazım. ya da bir gök taşı falan çarpıp hepimizi yok etsin. insanoğlu bu gezegenin kanseridir.