şükela:  tümü | bugün soru sor
  • okuduğunu anlamaktan aciz, "bok gibi" bir ekşi sözlük yazarı.
  • özel mesaj yoluyla durup duruken insanlara küfür edebilme cesaretine sahip insan*.
  • küfürden başka bir bilgisi olmayan. cahil, ahlaksız ve çomar. bilgi fakiri olduğu için kendisi anca küfür edebiliyor. bunlardan kaldı mı ya ? (bkz: çöptroll)

edit: en önemli özelliğini unutmuşum (bkz: çapsız)
  • özel mesaj yoluyla küfür eden ahlaksız bir çomar. bulunduğu hiçbir ortama yakışmayan kılın teki olduğuna eminim
  • benim. nick altımda bana saydıranların hepsinin aktroll olması manidar. durmak yok, mesaiye devam ak-itler.*
  • adam gibi adam. sözlükte tanıdığım en güzel insan. çok kaliteli küfür ediyor. hakkını vermek lazım.
  • yazdığım bir entrye istinaden mesaj atıp pitbullunun benim cocuğumu yakalarsa kıyma haline getirceğini yazan hadsiz.

10 yılı aşmıştır buralarda varlığım, hayatımda ilk kez birine küfür ettim ve engelledim.

kendisine değil lafım, eğitilemez olduğu buradaki diğer entrylerden de çok belli.

ama işbu entryi okuyan sevgili kardeşlerim, abilerim ablalarım; bir insanın çocuğuyla ilgili cümle kurmadan önce iki kere düşünün. aslında en iyisi siz kimsenin çocuğunun lafını ağzınıza almayın. böyle gereksiz saçma sapan işlere girmeyin.

diyeceklerim bu kadar.