1. aslında petito pandacık olması gerekendir.
    günde 17 tane yenebilitesi mümkün olup içinizdeki çocuğu bu 3 renkli pandacıkla besleyebilirsiniz.
    yok ben diyetteyim diyorsanız da sadece 80 kalori ayol, hiçbişey.

never no say to panda !
  2. komik görünüşlü ama lezzet abidesi çikolatanın ayısı. senin en sevdiğim yerin kahverengi gözlerin demek istiyorum ama gözleri kahverengi değil yecüc kılıklı hayvanın. etrafı kahverengi. işte orasını seviyorum ben, çok güzel. enfes.

bütün paramı ona yatırmayı planlıyorum bazen. yani, şöyle 25 kuruş çarpı 10 falan yapıyor.

öf ne yazayım diye girdim ne yazdım ya. güzel ayıcık, yiyin arkadaşlar.
  3. ciddi ciddi hem bitter, hem beyaz hem de sütlü çikolata içerdiği halde 25 kuruş fiyatla satılan fiyat/performans ürünü.
    bim ürünü filan da değil, eti'nin...

önce gözlerini söküp yemeye başlamak daha zevkli sanki.*
  4. kafanız bozuksa ve bir şeyler anlatmak istiyorsanız derdinizi anlatmanıza ilham verici olan bu güzel ayıcık, vermediği cevaplar ve sergilemediği davranışlar yüzünden cezalandırılarak ham diye yutulmayı hak eder. ben bir cellat değilim ama olay böyle cereyan ediyor. üzgünüm ayıcık
  5. hayatta kendimizi tatmin etmekten başka derdimizin olmadığının göstergesiydi çikolatayla orgazım seviyesinde zevk almak veya çikolatadaki ayıcığın gözlerini çıkarabilicek kadar vakte sahip olmak ve daha niceleri ölüm yaklaştıkça kırbaçlamaya başladığında ruhunuzu, bedeniniz bir kısrağın üstünde zıplıyormuşçasına sirkelenip ne kadar doyumsuz olacağını farkedecektir er ya da geç yapılamayan milyonlarca şey bizleri ukte denizinde sağa sola sürükleyerek pişmanlık kıyılarına vuracaktır.

hadi gelin şimdi basit bir çikolatayla kendimizi tatmin etmenin ne kadar güzel olduğundan bahsetmeye devam edelim.

not: kötü çikolata görmedim ben, insanların buruk anılarında yer edinen çikolatalar gördüm sadece..
  6. pati şeklinde olanlarının tadı şahanedir.
  7. ilk oyuncağımın peluş bir ayı*** olmasıyla ilişkilendirdiğim bir şekilde, ayıları çok severim. devasa gövde, asabileşmeye çok müsait sert ifadeli bir surat, bu suratta olması beklenmeyecek kadar şirin, pofuduk kulaklar, ve bu bütünden beklenmeyecek dinamik bir yapı... bir de winnie the pooh var. ve ayı yogi elbette..

çikolatayı da severim. hem de pek çok... tarif edemeyeceğim şimdi sevgimi... sütün ve şekerin katlanılabilir (bağımlısı olunabilir) tek formu çikolata hali.

petito ayıcık ise ayılı çikolata... eti'nin ürün geliştirme ekibi "maria elena'ya özel ne üretsek?" diye kafa kafaya verse, finalde petito ayıcık çıkardı ortaya.

ve bir yerde şunu okudum:

çocukluğun en sancılı dönemi ilk 40 yılıdır. işte o sancılı dönemin son düzlüğündeyken ayılar (ve diğer hayvanlar), ayıcıklar ve çikolatalar pek yardımcı, pek güzel yahu!

petito ayıcık hakkında bilgi verin