1. aslında petito pandacık olması gerekendir.
  günde 17 tane yenebilitesi mümkün olup içinizdeki çocuğu bu 3 renkli pandacıkla besleyebilirsiniz.
  yok ben diyetteyim diyorsanız da sadece 80 kalori ayol, hiçbişey.

  never no say to panda !
 2. komik görünüşlü ama lezzet abidesi çikolatanın ayısı. senin en sevdiğim yerin kahverengi gözlerin demek istiyorum ama gözleri kahverengi değil yecüc kılıklı hayvanın. etrafı kahverengi. işte orasını seviyorum ben, çok güzel. enfes.

  bütün paramı ona yatırmayı planlıyorum bazen. yani, şöyle 25 kuruş çarpı 10 falan yapıyor.

  öf ne yazayım diye girdim ne yazdım ya. güzel ayıcık, yiyin arkadaşlar.
 3. kafanız bozuksa ve bir şeyler anlatmak istiyorsanız derdinizi anlatmanıza ilham verici olan bu güzel ayıcık, vermediği cevaplar ve sergilemediği davranışlar yüzünden cezalandırılarak ham diye yutulmayı hak eder. ben bir cellat değilim ama olay böyle cereyan ediyor. üzgünüm ayıcık
 4. ilk oyuncağımın peluş bir ayı*** olmasıyla ilişkilendirdiğim bir şekilde, ayıları çok severim. devasa gövde, asabileşmeye çok müsait sert ifadeli bir surat, bu suratta olması beklenmeyecek kadar şirin, pofuduk kulaklar, ve bu bütünden beklenmeyecek dinamik bir yapı... bir de winnie the pooh var. ve ayı yogi elbette..

  çikolatayı da severim. hem de pek çok... tarif edemeyeceğim şimdi sevgimi... sütün ve şekerin katlanılabilir (bağımlısı olunabilir) tek formu çikolata hali.

  petito ayıcık ise ayılı çikolata... eti'nin ürün geliştirme ekibi "maria elena'ya özel ne üretsek?" diye kafa kafaya verse, finalde petito ayıcık çıkardı ortaya.

  ve bir yerde şunu okudum:

  çocukluğun en sancılı dönemi ilk 40 yılıdır. işte o sancılı dönemin son düzlüğündeyken ayılar (ve diğer hayvanlar), ayıcıklar ve çikolatalar pek yardımcı, pek güzel yahu!
 5. 12 gramlik ayiciklari sadece 66 kalori olan, yasima bakmadan cok sevdigim urun.

  bu arada 2 kare (10 gr) eti karam %70lik yaklasik 50 kalori etmekte.