şükela:  tümü | bugün
  • hayvan üzerinden para kazanma bunlarda, sigortasız personel çalıştırma bunlarda.

köpek oteli ismiyle cici görünen içeride ne olduğu/olacağı belli olmayan oluşumlara köpeğini emanet edecek olan varsa bunları da okusun. şahsen planlarımı köpeğime uyduruyorum. gerekirse tatile gitmiyorum. hayvanlarınızın bu muameleye maruz kalmaması için köpek otellerinden uzak durun. aralarında iyi olanlar da vardır elbet de bu riski alacağıma otururum evimde.

fotoğraflar ve videolar içler acısı.
    lanet olsun.

*

*

*
  • rezil köpek oteli. daha fazla insanın bu rezaleti görmesi için başlığın yukarıda tutulması lazım.
  • yeşilbayır mah. 29 ekim cad. 53-55 arnavutköy istanbul adresinde yer alan ve rima nur yola tarafından işletilen köpek otelidir.

işletmecisinin ismini ve otelin adresini bilhassa yazıyorum ki, otelin ismi değiştirilirse farklı bir yer sanıp da buraya gitmesin insanlar.

söz konusu yerde kaçak işçi çalıştırıldığı, hayvanlara kötü muamele edildiği, hayvanların tedavisi için para toplanıp zimmete geçirildiği tarafımıza iletilince işletmecisi hakkında suç duyurusunda bulunduk. ayrıca uluslararası iş gücü kanunu, hayvan koruma kanunu ile ev ve süs hayvanlarının üretim, satış, barınma ve eğitim yerleri hakkında yönetmelik hükümleri uyarınca yaptırım uygulanmasını istedik. konu artık yargıda.

hayvanlarınızı bu işletmeden sakının. bilmeyenleri uyarın.