şükela:  tümü | bugün
 • evcil hayvan sahipleriyle bakicilarini bulusturmak amaciyla kurulmus bir platform.

  http://www.petsurfer.com/
 • couchsurfingin pet halini yapmışlar. akıllıca bir oluşuma benziyor. şehir dışına çıkacağım zamanlarda kedime bakabilecek uygun bir arkadaşımı bulamazsam ya seyahati erteliyor ya da iptal etmek durumunda kalıyordum. özellikle yaz aylarında kullanabileceğim bir platform olabilir petsurfer.

  kısacık bir video ile her şeyi özetledikleri tanıtım filmleri
 • evde kedi köpeği olan ve onları bırakıp da bi günlüğüne dahi bir yere gidemeyenler için ilaç olacak bir site.
  ilk üyelerinden biri olarak çok memnun kaldım. site şöyle işliyor: benim bir kedim var ve tatile gitmek istiyorum. kedime bakacak güvenilir biri bulmam lazım önce. petsurfer bu noktada bize yardımcı oluyor. benim gibi diğer kedi sahiplerinin profillerini inceliyorum ve kedimi o üyenin belirlediği para karşılığında ona teslim ediyorum.

  bu şekilde para kazanabiliyor, bir çok hayvana ev sahipliği yapabiliyor ve diğer hayvan sahiplerine yardımcı olabiliyorsunuz. ve belki de sitenin en ihtiyaca yönelik olan özelliği olarak gönül rahatlığıyla tatile çıkabiliyorsunuz. petsurfer
 • evet sonunda gelmiş bu sistem türkiye'ye de. petsurfer ekibini içten bir şekilde kutlamak istiyorum. evcil hayvan sahipleriyle evcil hayvan bakıcılarını buluşturan, pazaryeri modeliyle çalışan bir sistem. sistemde ihtiyacınız doğrultusunda kullanabileceğiniz 5 temel hizmet mevcut. sitenin güvenlik adımları da oldukça sıkı gördüğüm kadarıyla. mernis doğrulamasıyla üye kabul etmekteler. bunların haricinde mavi ve gri tik olayları da var. tekrar şapka çıkarıyorum petsurfer.com'a
 • hayatımda bu kadar şişirme bir sistem görmedim 2 kez şans verdim ikisinde de ya bakıcılar cevap vermiyor ya da "bir nedenle reddedildi" diyor. tarihler uymuyor, boş günler işaretlenmemiş vs.

  bayram için yine şansımı deneyince aradılar "yardımcı olalım" diye ama yardımcı olunacak bir şey yok sistemdeki "bakıcı" konumundaki kişilerin bir çoğunun fake olduğuna inanmama neden olan sistem.

  girişimleri severim, desteklerim ama burada bir saçmalık var.. altı boş bir iş benim gözümde. 2 denemede de köpeğime sistem üzerinden bakıcı bulamadıysam çalışmıyor demektir.