şükela:  tümü | bugün
 • koşuyolunda yeni açılan aşırı minnoş klinik. sadece klinik hizmeti vermiyorlar. aynı zamanda pet otel hizmetleri de var. batuhan ve safa adlarında bir çift açmış burayı. bir gece hayati hastalanınca apar topar veteriner ararken buldum ve tanıştık. sağolsun gecenin bir yarısı uykularından uyanıp ilgilendiler. koşuyolunda bir villayı klinik yapmışlar. kendileri de orada yaşıyorlar. sahiden sevgi dolu bir ortam ve hayvanları çok sevdikleri her hallerinden belli.

  özellikle anadolu yakasındakiler bi uğrayıp tanışsınlar derim.
  petto vetriner kliniği
  adres de yazayım da iyice reklamları olsun. koşuyolu mah muhittin üstündağ cad ali nazime sok no 18 kadıköy
 • cnbc e nin ekonomi programlarından biri.
  zarara uğrayan yatırımcıları yatıştırma amaçlı bir program havası var. *
  (bkz: borsa)
  (bkz: döviz)
  (bkz: faiz)
 • zengin değilseniz ve hayvanın gereksiz tedaviye maruz kalmasını istemiyorsanız uğramayın. sokakta ağlayan kediyi tuttuğum gibi en yakın burası diye götürdüm. kalçadan aşağısı hareket etmiyordu. tabiki kediyi verince gereken birşey varsa acil müdahale yapın bize ulaşmayı onayı beklemeyin dedim. 2. gün kedinin durumu ve fiyat için aradığımda uçuk rakamları sıralamaya başladılar. kediyi ameliyat için ertesi gün alacağımı başka yere götüreceğimi söyledim. 2 adet röntgen ve 2 gün kalma ne kadar tutabilir ki? 795 tl masraf çıkardılar. listede gereksiz ne kadar ilaç, serum, aşı varsa yapıldığı yazıyor. kendi veterinerim röntgenin anlaşılmaz olduğunu ve yeniden çekeceklerini söyledi. yaptıkları tedavinin de son derece gereksiz ve anlamsız olduğunu belirtti.

  kendilerine sokak hayvanlarına daha vicdanlı yaklaşabileceklerini, bu kadar masrafa ne gerek olduğunu sorduğumda ise işlerine saygı duymadığımı falan söylediler. yaklaşımlarının değişeceğini sanmıyorum. koşuyolu civarında her gün sokak hayvanlarını besleyen, tedavileriyle ilgilenen bir grup insanız. bir daha adımımızı atmayacağımızdan emin olabilirler.
 • sokakta bulduğumuz yavru kediyi götürdük. başka veterinerlerde 20 tl’ye yapılan bu işlemler için üzerine basa basa “sokak hayvanları için indirim? yapıyoruz” diyerek üç günde toplam 420 lira ücret aldılar. bunu söylediğimizdeyse fiş vermek istemediler. devamındaysa yavru için, “müdahale etmesek ölecekti” gibi mide bulandırıcı laflar işittik. ufacık kedi ölmek üzere olduğu için mi bu parayı aldınız? bir vetenir böyle bir cümleyi nasıl kurabilir? sokakta bulduğumuz bu öksüz kediye o an kaç para istese verecektik, üzüntümüzden ve ne yapacağımızı bilemediğimizden verdik. ama salak yerine konmak ve bunun gibi lafları işitmek istemiyorsanız güzel çocukları bu veterinere götürmeyin.?
 • anlasilan soyguncu kliniktir.

  benim zenginlik hayallerimden biridir veteriner kligini acmak. yalnizca sokak hayvanlarina hizmet edecek, hem de iki hav bir miyav karsiliginda.

  nasip olur mu be...
 • istanbul koşuyolu'nda faaliyet gösteren, benim de hasta bir sokak hayvanını götürüp, gerekli gereksiz bilumum testler, neden yapıldığı muallak vitamin iğneleri, bir ateş düşürücü iğne ve iki serum takılmasına maaşımın neredeyse yarısını bırakarak çıktığım, iyi niyetli olmayan klinik. hayvan sevgilerinde değil de, insan sevgilerinde ciddi bir problem olduğunu düşünüyorum.

  durumu olduğundan kritik gösterip, çok karamsar şeyler söyleyip sizi hiçbir uygulamayı sorgulamayacak, "ne lazımsa yapın yeter ki kurtaralım" diyecek bir noktaya getiriyor; sonra önünüze muayene ücreti, enjektör ücreti (iğnenin kendi ücretinden ayrı), zart ücreti, zurt ücreti şeklinde bol keseden eklemeler yapılmış son derece şişirilmiş bir fatura çıkarıyorlar. hazır sizi bulmuşken iyileşse de defalarca gelmenizi sağlayıp çarkı bir süre daha döndürüyorlar. sokak canı olduğunu bildikleri halde yapıyorlar bunu.

  kendi hayvanlarım da olduğu için az çok bilirim veterinerlik piyasasını, ara sıra sokak canı tedavi ettirmem gerekiyor keza düzenli gittiğimiz başka bir klinik var. fakat geç bir saatte bu olay yaşanınca, google yakındaki nöbetçi veteriner kliniği olarak onları karşıma çıkardığından petto'ya düştü yolum. sadece ben ve götürdüğüm can değil; ben oradayken gelen diğer hasta ailelerine de aynı şekilde yaklaştıklarını gördüm.

  hem burada, hem de farklı platformlarda haklarında yazılanların aynı eksende olmasına şaşırmadım tabi. bu entry'yi girmeden önce haklarını yememiş olmak için biri istanbul üniversitesi veterinerlik fakültesi'nden emekli profesör, diğeri de farklı bir şehirde yaşayan bir veteriner dostumuz olmak üzere iki kişiye danıştım (kendi veterinerimiz lokasyonel yakınlık ve rekabet sebebiyle taraflı olabilir dedim) ve kendilerinden talep ettiğim yapılan işlemler dökümüyle, yapılan testlerin sonuçlarını gönderdim. işlemlerin epey bir bölümünün keyfi olduğunu, testlerin bana yansıtıldığının aksine normale yakın bir tabloya işaret ettiğini, talep edilen rakamın astronomik olduğunu söyledi ikisi de. petto veteriner kliniği'ne gitmeyin, gidene de mani olun diyorum.