şükela:  tümü | bugün
 • akmerkez'de $ubesi olan bir pet shop.

  sayesinde yillardir akmerkez'in en alt katina tereddutle iniyorum. ne zaman baksam akvaryum kadar camekanlarda uyuklayan ya da di$arsini izleyen zavalli yavru kedi ve kopekler.

  adini ogrenmek icin sitesini buldum. "satilik hayvanlarimiz" ko$esi var. kedi kopekleri akvaryumlarindan cikarip fotograflarini cekmi$ler. hepsi son derece mutsuz ve sagliksiz gorunuyor. ne olacakti ki.
 • ufacık camekanlarda "sattıkları" hayvanların önlerine "görüntü kirliliği" oluşturmaması için bir kap su ya da bir kap mama koyamayan pet shop'tur. akmerkez gibi istanbul'un göbeğinde, hep göz önünde olan bir alışveriş merkezinin en alt katındaki yerini buna rağmen yıllardır, tüm hayvanseverlerin tepkilerine rağmen korumaktadır.

  akmerkez yönetimini anlıyorum, adamlar kiralarını, elektriklerini, sularını ödüyorlar demek ki, ama gel gelelim buradaki hayvanların hallerini görmelerine rağmen içine sinerek buradan alışveriş yapabilen evcil hayvan dostlarını asla anlayamıyorum.

  https://www.facebook.com/…80.366249606724716&type=3
 • camekanlarında "lütfen cama vurmayınız" yazan pet shop. o camlarla ben size çok başka ve güzel şeyler yapmak istiyorum ama olmuyor olamıyor, gg sayılıyor..
 • haziranda yayın hayatına başlayacak internet dergisi
 • kediler neyse de yavru köpekler dükkan kapandıktan sonra otoparka giderken sizi görünce deli oluyorlar çıldırıyorlar. her gördüğümde kafayı yiyorum ama hayvana her türlü psikolojik işkence para hırsı için serbest.
 • akmerkez’de halen bu yerin acik olmasini aklim almiyor. 2018 senesindeyiz,bu kadar duyarsiz olunmamali. birileri dogum gununde cins kopek alacak diye o hayvanlarin orda beklemesini gectim. ureticilerde surekli uretiliyorlar.

  her yerde sahipsiz hayvan var. gidip para vereceginize, hatta dolar ile satilanlar vardi, gidin sahiplenin. zaten sahiplendikten sonra tipi onemsiz olacak artik sizin icin. onu gectim sahipsiz bir suru cins kopek de var. insanlar alip alip atiyor. onlara evinizi acin bari.

  ben boyle yerlerden kopek almayi birak, kemik bile almiyorum. alisveris yapmayin ki kapansinlar gitsinler.
 • aynısı aplus avm’de de var.