• stokta olmayan ürünü stokta gösterip bugün gelecek yarın gelecek gibi şeyler söyleyerek insanı oyalayan firma. para iadesi isteyince de valla geldi öyle oldu böyle oldu diyerek paranızı da iade etmeyen firma.

bunu bilin öyle alışveriş yapın.
  • zooplus'a ihanetimin bedelini ödeten firma.

son derece ciddiyetsizler, müşteri memnuniyeti bir taraflarında. sipariş verdiğiniz ürünün 2 gün geçmesine rağmen kargoya verilmemesi durumunda aradığınızda "tamam kardeşim, sana söz şu gün verilecek kardeşim, bir daha aratmayacam seni sözüm söz kardeşim" şeklinde bir müşteri hizmetleri(!) karşılar sizi. stokta ürün gösterirler ama aslında stokta değildir, 24 saate kargo derler ama asla kargoya verilmez. siparişin üzerinden 4 gün geçer. bu süre içinde her gün ararsınız, kedilerinizin mamasının kalmadığını, eğer ürün ellerinde yoksa başka yerden temin edeceğinizi, dolayısıyla para iadesi istediğinizi söylersiniz. ama aldığınız cevap "vallaha da geldi aha karşımda duruyor" 4 gün sonra paket anca kargoya verilir ve önümüz haftasonudur. neyse allahtan kargoya verildi diye düşünürsünüz ama o ne? toplamda 8 harften oluşan adınız-soyadınız yanlış yazılmıştır. yine aynı dayı telefonda "yav kardeş sizin ürünü kargoya verdik ama adınız şu, soyadınız da şu şekilde yazıldı. kusura bahmayın" diye pişkinlik yapar... ne çeşit bir karikatür içindeyim diye kendinizi sorgularsınız ama tabi ki henüz bitmemiştir. kargo takip numarası mail adresinize gönderilir, ama gönderilmez... yani mail gelir, kargo takip numarası karşısında koca bir boşluk vardır. tekrar ararsınız, takip no istersiniz ve manuel olarak kargo takip numarasını alırsınız. velhasıl ciddi sinir harbi sonucunda tam bir hafta sonra sipariş gelir.

katiyetle uzak durun. zooplus, petburada gibi şahane siteler varken yakınından dahi geçmeyiniz.
  • gittigidiyor, hepsiburada, n11 in pet bölümünden kampanyalar sayesinde uygun fiyata can dostlarınıza mama almak dururken böyle yerlerden alarak sinirlerinizi bozmayın. az önce fiyatlarına baktım. ancak bir deli alışveriş yapar buradan. hills 15 kg kedi mamasını 330 tl civarında satıyor. ben gittigidiyordan 229 tl ye aldım. çüşş be kardeşim!
hesabın var mı? giriş yap