şükela:  tümü | bugün soru sor
  • google görsellere peugeot 103 yazdım. tepkim sadece ahaha bu ne amk oldu . rezaleti boşver arkadaşın onu çöpe atsın.
  • "iyi kazanan bir arkadaşım" ve "peugeot 103" aynı karede.
  • peugeot 103 'ün kendisi rezalet acikcasi görüntü itibariyle ayrıca bu motoru kullanan arkadaş bmw'yi komple bıraksın tofaş kuş serisi bir araç alsin bu motor zevkine o araç gider ancak.
  • iki zamanli motorlarda yakit, yanma odasina girmeden once krank ve piston kolunun bulundugu (dort zamanli motorlarda tag karterinin ustu) boslugu ziyaret eder, yanmadan once sogutma ve yaglama yapar. dolayisiyla fiyatindan, markasindan, tipinden bagimsiz olarak iki zamanli motorla muteharrik her motosikletin yakitina yag karistirilir.

    memleketim insanindan beklendigi uzere herkes motosikletin tipine takmis "iyi gelirli" bmw sahibine yakistiramamislar sagolsunlar. allah'a sukur oyle takintilarim yok da, sunu anlayamadim;

    bu "iyi gelirli", bmw sahibi, cevreye duyarli arkadas, satin aldigi aracin motor tipini, ne yakit kullandigini vs. hic mi merak etmez? bu arkadas bir gun mazallah dizel bir arac satin alir, ilk gittigi benzinci "abi bu dizel, buna mazot koy" derse, aglaya aglaya arabama traktor motoru koymuslar mi diyecek?