şükela:  tümü | bugün
  • 208 sahibi olarak söylemek isterim ki peugeot deniyor, çalışıyor. kimse bunu inkar edemez. motorları zaten dünyanın en iyilerinden. diğer her şey için de çalışıyor. takipçisiyim.
  • görücüye çıktı. burda

bence mükemmel gözüküyor.

motor seçenekleri çok iyi. iç tasarımda pejo level atlamış.
  • sanki d segmenti bir b segmenti otomobil olmuş. özelikle dashboard'un aşağıya doğru inip, ordan kol dayamaya doğru devam eden bölümü c segmenti arabalarda bile pek olmayan bir detay. o bölüm boş mesela 2016 model corolla'da bile. ancak passat, 508, talisman gibi d segmenti modellerde görüyorduk. adamlar bunu doğrudan b segmente koymuşlar. yine o şık vites topuzu. bununla birlikte gerek dış tasarım, gerek iç kısımda yer verilen multimedya sistemi c segment modellerde bile yok. tam otomatik vites ve başarılı peugeot motorlari ile de ön plana çıkacak gibi. ayrıca en çok merak uyandıran 340 km menzilli elektrikli model. menzil olarak ülke piyasasınin çok ötesinde bir model olacak gibi zira zoe'nin 180 km menzili ya var ya yok. 340 km menzil baya tesla'nin giriş seviyesi arabalarinin menzili... özetle ben bu elektrikli model için iki segment düşük arabaya binerim diye düşünüyorum.
  • 2012 model 90 bin km iş aracı olarak kullandık. 1.4 dizel manueldi. arabadan sıfır trim sesi geldi ve gerçekten sıfır düzeyde bakım yapıldı denebilir. oldukça masrafsız ve yakıt tüketimi aşırı iyi olan araç.
  • ülkemizde kuvvetle muhtemel 120 bin tl ve üstü fiyata satılacak son kasası gerçekten çok güzel olan b sınıfı araç.
    önceki kasa ile tek ortak yanı adı sanırım.

haa bu arada ülkemize 1 yıl sonra ya gelir ya gelmez zira ülkenin durumu belli...

adamların ülkesinde 10-15 bin birim paraya satılıyor/satılacak bizde 120 birim para o da öyle umuyorum...