• yeni peugeot 308'in peugeot rcz r motoru(1.6lt 272bg) ile donatılmış, aynı zamanda 20bg daha düşük güçte bir versiyonu da olan versiyondur.
    haziran 2016'da ülkemizde satışına başlanacaktır. çift renk opsiyonu olacaktır.
  • 1.6 lt hacim ile gerçekten çok iyi bir güç elde etmişler. yakında bu motoru başka marka arabalarda da görebiliriz.
  • halihazırda 260.000 tl fiyat ile alıcı bekleyen otomobil.
  • sinan koç'un pilotluğunda istanbul park'ı ıslak zeminde 2.26 dönmüş olan canavar. gerçekten takdir ettim. yalnızca rüştünü ispat etmekle kalmadı, torsiyon çubuğunun bu kadar öcü muamelesi görmesinin gereksiz olduğunu, düzgün kaliteli asfaltta arabada hiçbir eksiklik yaratmadığını da ispat etmiş oldu.
  • co2 emisyonları sebebiyle yakın zamanda üretimi bitecek olan araçtır.
    alamadan bitti.
    yerine hybrid bir 300bg'lik makina geleceği konuşuluyormuş.
  • 2019 style 1.5 dizel otomatik 308 aracımı satıp 2016 modelini almayı düşündüğüm canavar. çok kararsızım.
  • 380mm frenleriyle, mekanik kilidiyle ve dört kapısıyla tam bir sleeper. leon cupra yanında halt yemiş.
  • abartmıyorum 500 metre kuş uçuşu mesafeden görüp tanıdığım otomobildir.
    ölmeden önce görmek istediğim otomobil listemden silinmiştir.
    daha önceleri de 208 gti görmüştüm.
    hedef 208 gti by peugeot sport ve megane 4 rs görmek olcak
  • camaro sonrası 2 gün önce arkadaş tavsiyesi (ısrarı) ile bakayım diyerek aldığım otomobil. manual olması cazip geldi. vites geçişleri çok kısa. 2 bin deviri bulmadan vites geçişleri yaparak 6. viteste 80-90 km/h hızla gidebilir ve günlük otomobil gibi kullanabilirsiniz. bu şekilde 100 km de 7 litre civarı yakar. virajlarda çok iyi tutunuyor.

1.6 thp motor 270 hp 330 nm tork
    0-100 6 saniye
    mekanik kilitli diferansiyel

eğlenceli gibi şimdilik.

edit: arkadan itişli bir amerikandan sonra boyle bir araçla virajların tadını cikardim. virajlardan rayları üstünde giden bir tren gibi donuyordu.
  • 3 ayda fiyatı 35 bin tl artmış olan aslancık.
    nisan: 289 bin tl
    temmuz: 324 bin tl

type-r gibi rakiplerinden vergi avantajı ile daha düşük fiyata satılıyor ancak marka algısı nedeniyle pek tercih edilmiyor gibi. ayrıca 308 çok yeni bir model değil ve seneye yeni kasasının gelmesi muhtemel.
hesabın var mı? giriş yap