• bağdat caddesindeki adıyla fakir ttsi r.
  • bugüne kadar üretilen en güçlü peugeot değildir. ha doğru tanımlama yapmak isterseniz "en güçlü peugeot seri üretim araba" diyebilirsiniz de araba seri üretim de değil.

yani peugeot 908 gibi makinalar varken, bu araba en güçlü olamaz koskoca marka tarihinde.
  • seri üretimi yapılacak olan en güçlü benzinli peugeot modelidir.

270bg@6000d/d
    330nm@1900-5500d/d
    0-100: 5.9 sn
    son hız: 250 kms(limitörlü)

şeklinde performans özellikleri olup 2014 başında seri üretimine geçilecektir.
    bu araç ayrıca normal rcz'lerden daha geniş ve daha alçak olup, 17 kg daha hafif olacaktır.

gücünü aldığı euro6 motorun kodu ep6cdtr'dir. prince familyasındandır. diğer bir deyişle bu motoru bmw'de görmek mümkün olabilecektir.
  • asgari ücretlilerin yüzünü güldürmekle kalmayıp bayram ettirdi.
  • 1.6 lt. motor ile 270 beygir üreten yüksek verimli motora sahiptir. muhtemelen chip tuning ile daha da artırılamayacaktır (zaten azami güce programlı olduğu muhtemel)

bunun limitörünü kaldırıp 250 km/saat hızı aşmasını sağlayacak olanlara mutlu cenazeler diliyorum.
  • peugeot hastası biri olarak aşık olduğum araba. fiyatının ülkemizde 150 bin tl civarı olmasını bekliyorum. param olursa 5 yıl sonra falan ikinci elini almayı düşünüyorum :d
  • 1.6 l thp 270 hp motoruyla çok ses getirecek gibi geliyor. motor hacminin küçük olması ve rakiplerine göre az yakması artı puanlardır. scirocco r dan oldukça üstün bir araçtır bana göre. harika bir görünümü vardır kırmızısına aşık oldum.

türkiye fiyatı da açıklandı. 49.500 € +746 tl. kur 2.90 olarak belirtilmiş bu da toplam 144.296 tl ediyor. fiyatı da çok aşırı olmamış ben en az 150 bin olur diye bekliyordum. bu arabadan istiyorum
  • 270 beygir, 0-100 5.9 saniye olan performans arabası. o fiyata alınabilecek (130.000 lira) en performanslı araçlardan biridir. tabii ikinci elde 130.000 lira oldukça iyi olup 5 yaşından büyük pek çok performans manyağı arabayı da satın alabilirsiniz. takla takıntınız yoksa tabii :)
  • focus filminde will smithin kırmızısını kullandığı araba.
  • peugeot'un yeni rcz konseptidir. bir konsept araç olarak orijinaline göre daha başarısız olmuştur zannımca. ön tasarım agresif durumdan daha sade bir hal almış. o sis farlarını kaldırmayacaktınız olüüm.* şaka bir yana peugeot harikalar yaratmaya devam etmekte. led farını sevmeyen birisi olarak yine de gözüme çok hoş gelmiştir.

http://static.autoexpress/...-rcz-facelift-front-2.jpg +
    http://img2.netcarshow.co/..._800x600_wallpaper_05.jpg +
hesabın var mı? giriş yap