şükela:  tümü | bugün soru sor
315 entry daha
 • son bir kaç yıldır kaliteyi bozmuştur. 2013-2016 dönemi videoları, kendisinin altın çağıdır. en başarılı yapıtı dark souls 1-2-3 serisidir.

  yer yer video içeriğine uygun olarak bilinçli pasif-agresif tavırlar sergiler. eğlenceli bir trolldür. durum esprisi yapmakta ustadır. bazen komik olduğunu düşünür ve ırkçı rolü yapar. ırkçı değildir. dindar hiç değildir. babasız büyümüştür ve büyümektedir. bu nedenle jordan peterson'a ve öğretilerine sempati duyar.
 • internet ve çeşitli medya kanalları pewdiepie ismiyle çalkalanmış/çalkalanıyor...

  sebebi ise yeni zellanda'da camiyi tarayan manyak, " eylemi" gerçekleştirmeden önce subscribe to pewdiepie demiş.
  (bkz: yeni zelanda'da camiye saldırı)

  bilmeyenler için subscribe to pewdiepie, t-series isimli youtube kanalıyla pewdiepie arasındaki "kim youtube da en çok aboneye sahip kanal olacak" diye çıkan yarış sırasında ortaya çıkmış bi slogan... dolasıyla belirli bir kesim pewdiepie'ı suçluyor...

  pewdiepie'ın olayla ilgili tweeti...
 • hristiyan teroristin müslümanları katletmeden önce abone olun dediği youtuber.

  hitler hayranıymış sanırım.

  pislik terorist türkleri de tehdit etti.

  türk hack grupları ünlüdür.

  pewdiepie’nın youtube kanalını ele geçirip tepki gösterirlerse efsane kapak olurdu.
 • teröristin kendisine bir kez daha eliyle selam çaktığı görülüyor: http://i.hurimg.com/…0/5c8c9e55c03c0e52b4a39bbc.jpg

  yaptığı nazi esprileri, bütün yahudilere ölüm pankartı açtırması, nazi bir youtube kanalını övüp önermesi, siktiğimin zencisi diye küfür etmesi, ocak 2019'da o silahlı terörist gibi fotoğrafını yayınlamış olması... salak, yemin ediyorum gerizekalı bir adam bu pewdiepie.

  bugüne kadar kazandığı para 10 hayat yaşasa yeter. daha da zorlamasına gerek yok. ama daha önce de söylediğim gibi, kendisi bencil ve açgözlü. saçmalamaya devam edecektir.
5 entry daha