şükela:  tümü | bugün
 • sene başında nazi ilişkisi sebebiyle sponsorluk v.s. kaybetmişti. adam tabiki nazi değil ama son günlerde olup bitenlerden sonra bu konunun neden hassas olduğunu anlamış ve kendisini net bir şekilde alt-right mizahtan uzaklaştırmış: https://www.youtube.com/watch?v=ekvmtwzchs0

  haha, yalnız herif hakikaten nazi protestocularına benziyor :)

  https://twitter.com/…epie/status/897409974397173760
 • https://www.youtube.com/watch?v=f0eb_fvv7pq

  bugün türklerle oyun oynamış youtuber.
 • ırkçılıkla ilgili başı bir kez daha belaya giren kişi. bu kez de nigger demiş.

  http://www.webtekno.com/…irkcilik-yapti-h33478.html
 • nigger demek ırkçılıksa komedyenlerin yarısının kellesinin gitmesi lazım, başlarında louis ck olmak üzere. ama onlar kendi ideolojilerinden olduğu için tek bir laf edildiğini duymazsınız. kendi ideolojilerine azıcık yan bakan adam buldu mu böyle çullanır ana akım medya.

  not: benim ideolojimden olanlar ırkçı olmadığı için nigger diyebilir. benim ideolojimden olmayanlar zaten ırkçı olduğu için, nigger diyorsa ırkçı olduğu için diyordur. circular logic çok güzel siz de gelsenize.

  not 2: şu entry'e cevap olarak iki paragraf küfür gönderen adam var. karakter gelişimini tamamlayamayanların, çocukluğunda annesinden ilgi göremeyenlerin müracaat edeceği makam ben değilim arkadaşlar, gidin tedavi olun.
 • o söylediği şey bir nefret kelimesidir. o kelimeyi kimin kullandığına bakılır. eğer siyahsan veya siyahların hakları için çalışmışsan kimse altında art niyet aramaz, ki louis ck’in kullanması bile çoğu kişiyi rahatsız etmiştir. öte yandan benim gibi, siyahların hakları için kılını kıpırdatmamış birisi bu kelimeyi kullanamaz. pewdiepie gibi ırkçı bir şebeğin kullanması ise tamamen ırkçılığındandır.
 • nigger kelimesi düpedüz ırkçı kelimedir bu kelimenin eğlence amaçlı kullanılmasının bir haklı sebebi yoktur.

  şuursuz bir youtuber.
 • öncelikle hepinize merhabalar...
  anladığım kadarıyla şu sıralar bir stream'inde "nigga" demiş.

  bak kardeşim... hem geleneksel medyanın bir parçası değilsin, hem de bir de ırkçıymışsın. adamı clickbait haberlerle oyarlar, anlayamadan gidersin.
  "karıyı amından yakalarsın..." filan de. başkan yapıyorlar öyle diyince. anladın mı ...?

  edit: evet, "what a fuckin nigger" demiş. context önemli işte.
  evladım sen mal mısın? yapma canlı yayın.
  zaten wsj götünün dibinde. lafı ettiğin anda başlamışlardır makaleyi yazmaya...
 • çok severim, ırkçı değil sadece işi gereği çok kaliteli trollüyor. hitler rolü yapan yahudi aktörler gibi bişi bu.
 • çoktan modası geçmiş ancak hala gündem olan kişi. aşağılayıcı, saygısız ve provokatif bir üslübu var ve videolarının neredeyse tamamı çöp. biz de ergen olduk ancak hiçbir zaman böyle tiplere hayran falan olmadık. şöyle bir bakınca üniversite terk, youtube'dan kazandığı paralar sayesinde doğru düzgün bir işte çalışma gereği bile duymamış, 30 yaşına yaklaştığı halde ırkçılık ve ayrımcılık konusunda en ufak bir algılayışı ve anlayış şekli olmayan bir tip. bu kaçıncı ırkçılık vakası ancak hala akıllanmıyor ve youtube neden hala bu adamın kanalını tümden kapatıp tarihin derinliklerine gömmüyor orası ise ayrı bir tartışma konusu.
hesabın var mı? giriş yap