• hristiyan teroristin müslümanları katletmeden önce abone olun dediği youtuber.

hitler hayranıymış sanırım.

pislik terorist türkleri de tehdit etti.

türk hack grupları ünlüdür.

pewdiepie’nın youtube kanalını ele geçirip tepki gösterirlerse efsane kapak olurdu.
  • artık sürekli radyolara televizyonlarda boy göstermekten videolara odaklanmıyor. adamın bence umrunda değil.
    nasılsa yapacağını yaptı
  • ırkçı değildir. adam 90 milyon aboneye sahip, ve bu 90 milyon arasında her memleketten ve ırktan insan var. yılda multimilyonlar kazandığı halde mütevazılığını asla yitirmemiş, geçmişte ona yapılmış diğer saldırılara da çok güzel cevabını vermiştir. bu adam kendi halinde basit bir adam. naziliği övmesi yalan, pubg oynarken ağzından çıkan o laf da bir reaksiyon patlamasından ötürü olmuştur. artık siyah insanlara ırkçılık yapmak demode, ve gereksiz aptal birşey. kimse siyah insanlara antipati duymuyor artık. ve belki de bu durumun en önemli temsilcilerinden birisidir pewdiepie.

adamı gerçekten izlemedikten sonra, milletten duyduğunuz aptal şeylere inanıp, harekete geçmeyin. çok komik ve aptal gözüküyorsunuz. beyninizin olmadığını düşünüyorum.
  • artık modası iyice geçmiş, zamanında hype ile önüne gelenin abone olduğu havadan para kazanan bildiğin karacahil boşbeleş tıp.
  • son dönemde birileri yine üstünden para kazanmak için dava açıp kendilerini lekeleyen gereksiz advlerle dizi film keyfimizin içine sıçan firmaların dava açtığı.

son yıllarda kayda değer izlenilecek videoları çeken youtuber.

nigger kelimesini düz mantıkla eleştiren yazar kardeşlerim american humor a baktığınızda aynı kelime bir çok kez eleştirilerek dalga geçilip insanlara konuşarak basitleştirilmiş kelimedir.

(bkz: south park wheel of fortune)
  • artık #1 değil ...
  • gereksiz ırkçı şımarık ergen.
    insanlar neyini beğeniyor anlamak mümkün değil.
  • kendi sektöründe dünyanın en şanslı insanlarından birisi.2018 yılının başında 60 milyon abonesi varken,sırf hintli kanal t-series bu elemanı geçmesin diye deli gibi abone olma kampanyası başlatıldı.1 sene içerisinde 30 milyon abone gelerek 90 milyon aboneye ulaştı.bu abone sayısında böyle bir büyüme istatistiği inanılmaz.örnek verecek olursak logan paul denen adam geçtiğimiz yıl ingiltere'nin en büyük yutupçusu ile boks maçı yaptı.kapalı gişe oynadı,ppv rekoru kırdı,haber olmadığı yayın kuruluşu kalmadı ve adamın takipçi sayısı 15 milyondan 18 milyon çıkmış 2018'den bu yana.(aynısı rakibi için de geçerli.)

sözün özü pewdiepie kardeşimiz belki 3-4 yılda ulaşacağı takipçi sayısına çekişme bahanesiyle 1 yılda ulaştı.hintli kanalın onu geçip geçmemesine de hiç takılacağını sanmıyorum.sadece bu yarış bitmesin diye dua ediyordur.
  • t-series'ın zaferini kutladığı congratulations müzik videosunda son brofist'iyle üzmüştür. 2013'ten beri iyi-kötü her zamanında takip ettim ve hala da aynı şekilde seviyorum. iyi ki varsın felix.
  • bu zamana kadar hakkında söylenen ırkçı iddialarına inanmıyordum ama son yayınladığı videodan sonra başka bir bakış açısı ile görmeye başladım bu elemanı.
hesabın var mı? giriş yap