şükela:  tümü | bugün
  • biri'nin diplomasının olmayışını normalleştirmek adına tanrı, din, kitap tanımayacaklarının yeni örneği.

"akp istanbul milletvekili metin külünk sosyal medya hesabından üzerinde ilginç bir paylaşımda bulundu. külünk erdoğan'ın üniversite diploması 'var mı-yok mu' tartışmalarına "peygamberlerin de diploması yoktu" diyerek yanıt verdi."

kaynak.
  • nereden tutarsanız tutun elinizde kalacak cümlecik.

rte peygamber mi?
    ya da diploması yoksa nasıl cb oluyor?

reyiz fena kızmıştır bu elemana.

o da değil de; (bkz: diploma nerede).
  • recep tayyip erdoğan ın cumhurbaşkanı olması için gerekli en temel şart olan üniversite diplomasının olmadığının itirafı olan açıklama. ayrıca burda de ekinin ne kadar önemli olduğunu görüyoruz. şöyle ki: "peygamberlerin diploması yoktu" dese bu etkiyi yaratmaz; ama dahi anlamındaki de ekini kullanınca, recep tayyip erdoğan ı da oraya çekip öyle konuşuyor.

öte yandan bir siyasetçi ile hz. muhammed i aynı kefeye koyabiliyorlar menfaat için. aklı başında bir ak seçmen bu zırvaya çıkar tepki gösterir.
  • 1-2 saat önce durduk yere aklıma geldi bu diploma mevzusu. ulan n’oldu o iş en son rektör çıkartacaktı diplomayı ama üstünden ay değil yıl geçti hala bulamadılar herhalde diye düşünürken bu açıklamayı gördüm de bi rahatladım! aşfgshjsks

ya sen şimdi peygambercilik oynamayı bırak da diplomayı göster şuursuz kardeşim.

illegal cumhurbaşkanınıza yaranacaksınız diye çarpılıp kalacaksınız bir gün bir yerlerde inşallah. islamiyeti iğrenç çıkarlarınıza alet etmekten vazgeçseniz artık keşke diyorum.

hayır her şeyi boş ver de diploma nerde hacı? aşfgshjshs
  • adam hem şirke göz kırpıyor hem de rte'nin diploması olmadığını, insanlara yalan söylediğini kabul ediyor. cehennemi garantileme pahasına yalayayım derken sıvıyor yani valla helal. büyük iş.
  • esas bomba noktası kaçırılmış açıklamadır. tam olarak şöyle demiş mistır külünk:
    --- spoiler ---
    "siyaset diplomayla yapılmaz. peygamberlerin de diplomaları yoktu.”
    --- spoiler ---

olay diploma falan değil, peygamberlere siyasetçi demiş.