şükela:  tümü | bugün
300 entry daha
  • youtube'da yayınlanan ev konserini dinliyorum da takdir etmemek ayıp olur. o şartlar altında tertemiz çalıyorlar. kulağımın pası silindi. vokalde irfan alış kanepede oturur vaziyette söylüyor, e haliyle diyaframın üstüne eğilmişken, arada kaçıyor bir iki çatlama. çoraplı, terlikli gayet kaliteli söylüyor. çalgılara diyecek laf yok. polis basana kadar tadını çıkarayım bari. tanımayanlar için fırsat bu fırsat.
  • samimi ve yüksek ses kalitesindeki (iyi tasarlanmış) ev konserini youtube ve instagram'dan canlı yayınlayarak biz sevenlerine güzellikle izletmişlerdir. toplam 255 dakikalık müzik ziyafeti ve hoş sohbetleri için; kablo döşeyeninden, müzisyenlerine, kameramanından, kahve getirenine kadar herkesin emeğine sağlık. 2021'de dinlediğim ilk doyurucu konser olması vesilesiyle kendilerine bu mecradan teşekkür ediyorum. müziğin birleştirici gücü her ortamda hissediliyor.
  • gece boyunca muhtesem bir konser veren asmis grup. oyle mutevazi ve samimiydiler ki sanki o mutfaktaydim ben. masadaki pastadan yedim, ickimi ictim, sarkilara icimden eslik ettim. oyle sessiz sakindim ki fark edilmedim. sonra an'lara gittim; sevinclerimi, huzunlerimi sarkilarda yeniden yasadim. yeni cikacak sarkilari kocaman sıfır ile simdi'ye dondum. bir baktim ki beni bogan benmisim.

emegi gecen herkese buradan da tesekkur edeyim. iyi ki varsin peyk. içimdeki izlerin derin...
  • ciddi anlamda hayranlık duyduğum ender gruplardan. gerçekten saygıyı hak ediyorlar. çok derinler ve kendilerini çok güzel ifade edebiliyorlar. kendilerine saygı duymakla kalmıyor, aynı zamanda özeniyorum. keşke kendimi bu kadar güzel ifade edebilecek yeteneğe sahip olsaydım ve böyle güzel sanat eserleri üretebilseydim. hem şair yönleri, hem bestekar yönleri kusursuza yakın. hayat karşısındaki dik duruşlarına saygı duymamak elde değil.