şükela:  tümü | bugün soru sor
  • biz bunlarla ugrasamayiz hojam anlatamayiz olanlari olacaklari. cahiliye poliklinikleri acilsin her cadde basina. kafalarina vura vura izah etsin hekimler.

yakinda o peyniri de ekmegi de bulamayacak haberi yok kekonun.
  • %50 amerikan ortaklı şirkette çalışıp, her ay tıkır tıkır maaşını alarak bu kafayı yaşayan ilginç yaşam formlarını içinde barındıran konudur.
    sonra dış güçler, siyonistler, ameriga filan güçlü türkiye istemiyeahh.

siktirin oradan..
  • peynir ekmek yediği günlere atıf yapıp "biz böyle günler gördük, o yüzden akp" demiyorlar mıydı ben mi yanlış hatırlıyorum? diye sormak istediğim. eleştirdikleri günlere geri dönüyorlar ama düşünce aynı. ilginç.
  • arkadaş çiftçi öyle hale getirildi ki buğday, arpa vs. ekemiyor. en başta mazot fiyatına bakabilirsiniz. diğerlerini siz tahmin edin. ekemeyince de ekmek de yok saman da. saman yoksa süt yok. süt yoksa peynir yok. zaten allah su da artık vermiyor. eee? sen o peynir ekmeği de bu gidişle zor bulursun bacım. kafayı değiştir.
  • profilinde "şükür ki allah'a el açıyoruz kullarına değil..." yazan birisi için çok ters bi cümle olmuş.
  • ekmek içinde bulunan buğday’ın ve peynir’in ithal olduğunu bilmiyor garibim. buyur taş ve beton (toprak demiyorum yok çünkü kalmadı beton oldu her yer) yiyebiliyorsan ye
  • peynirin kilosu 30-40 lira olduğundan pek de mantıklı olmayan açıklama. peynir alabileceğinden emin misin evlat?
    devalüasyonla 60-70'e çıkar artık. malum, bütün hayvan yemini ithal ediyoruz.
  • aslında işte biraz balık yese...
  • zıkkımın kökönü yiyin, üzerine gidin köprüleri kemirin parazitler. ülkeyi 2002'den beri satıp satıp yediniz yetmedi...