şükela:  tümü | bugün
 • peyote'nin yaz boyunca canlı sahne etkinliklerini gerçekleştireceği, burgazada'daki yeni mekanı. açılışı 3 haziran'da gevende ve kim ki o konserleriyle yapacak. heyecanla bekliyoruz.
 • bu akşam açılışı olacağını öğrendiğim yeni mekan. fotoğraflar çok güzel görünüyor. adalar'ın bence en güzel adası olan burgazada'ya açılmış. haritadan anladığım kadarıyla iskelenin sağ tarafındaki gezinti yolunda bir miktar ilerleyince ulaşılıyor.
 • birbirinin aynı bir sürü third wave coffee shop'un açıldığı şu günlerde, açılışını aşırı takdir ettiğim mekan.

  şu anda açılışında olamadığım için de hayli müteessirim. burgazada'da kim ki o dinleyerek bira içmek, bütün sokaklarında hunharca ramazanın yaşandığı istanbul'da gerçekten bir cennet hayali.
 • 17.06.2017 cumartesi gunu gaye su akyol konserine ev sahipligi yapan cok sirin bir mekan.
  beni asil etkileyen ise isletmecilerinin tamamen musteri odakli olmasiydi.
  beklenmedik bir sekilde yagmur yagmasi nedeniyle bardan yagmurluklar dagitildi.
  buna ragmen konser alanini terk etmek isteyenlere ise ucret iadesi yapildi.
  kapidaki arkadas, isletmeci ozer bey ile gorustugunde, "burada eglenmeyecegini dusunen birini zorla tutmak hos olmaz. henuz konser baslamadigi icin ucret iadesi yapabilirsiniz." cevabini aldi.
  gordugum en muazzam isletmeci cevabiydi.
  kalbimde kocaman bir yer edindi.
 • istanbul'a bu kadar yakın açık hava bir konser ve chillout alanı olması büyük şans. tabi peyote'nin müşteri odaklı işletmecilik kalitesiyle. asla o ukala clup ortamını burada göremezsiniz.
 • bu akşam hey douglas ile açılışını yapacağımız mekan. tadına bakalım da gelsin editler.

  edit: istanbul'da yazın sıcağında 50m2 ve kapalı mekanlara tıkılmak istemeyenler için çok güzel alternatif olmuş. gayet keyifli bir mekan, kitle tatlış, herhangi bir kulp takamadım açıkcası. bir tek gidiş dönüşleri güzel ayarlamak gerekiyor. 21:00 etkinlik başlangıç saati ise 19:35 gidiş saati için uygun. 00:20 son dönüş saati mavi marmara ile , zaten etkinlik saatlerine göre de mavi marmara'yı genelde peyote'ye gidenler dolduruyor. yolculukta keyifli geçiyor haliyle. yaz bitmeden bol bol ziyaret etmeli.
 • sırf son vapurla hep birlikte dönmek için bile gidilesi bir mekan. o kadar eğlenceli oluyor ki vapur bostancı'ya hiç yanaşmasın istiyorsunuz.