şükela:  tümü | bugün
 • cleveland browns halfback'i, kendisi tam anlamıyla bir tren, bir beast, allah ne verdiyse yardırmaktan çekinmemesi ile son zamanların en gözde isimlerinden. madden nfl 12 cover'i için yapılan heyecanlı oylamaların finalinde michael vicki geçerek önümüzdeki sene madden kapağında boy göstermeye hak kazandı.
  (bkz: beyaz halfback)
  insan olmadığının kanıtı için;
  http://www.youtube.com/watch?v=04qrrldulw4
 • arkansas'da darren mcfadden için fullback'lik yaptığı için pek running back yönünü gösterememişti, denver broncos'da oynarken de bir grup tırto halfback için fb'lik yaparken aynı kaderi yaşadı, ara sıra da 3rd and long'larda falan gizli silah olarak kullanılıyordu. işte o aralar ara ara "vay amuğa goyim" dedirten performanslar sergiliyordu ama "fullback'ten bozma halfback" etiketi nedeniyle adam gibi süre alamıyordu . broncos'a gelen yeni koç cutler'dan sonra bana dünyanın en balon qb'lerinden olan brady quinn'i almak için bu elemanı resmen siktir etti browns'a "lan fullback'le karın mı doyacak" diye düşünerek.

  sonra da olanlar oldu işte adam tek başına "power back" kavramını yeniden yaşatıyor. linebacker'lar için fazla hızlı, safety ve cornerback'ler için de fazla güçlü. madden kapağına bu kadar sürpriz bi şekilde çıkmasının sebebi olarak madden lanetini görüyorum ben ama inşallah bu elemanı da sakatlamazlar lanet manet ayağına, cleveland'ın spordaki cenabetliği malum.
 • cleveland browns takımında running back pozisyonunda oynayan amerikan futbolu oyuncusu. 40 numaralı formayı giyer.