şükela:  tümü | bugün
  • telefon, tablet gibi elektronik eşyaları geliştirdikleri 360 derece kaplama ile çizilme ve darbeden koruduklarını iddia eden ticari işletme.

ben samsung galaxy s9 plus'ı bunlara kaplattım. henüz bir şikayetim yok. kullandıkça burayı güncellerim. fiyatları ucuz değil o yüzden sikayetvar.com'u okumadan karar vermeyin.

https://www.phabletshield.com/

edit: koruması iyi estetiği kötü diyebilirim. 1,5 ayda kabarma ve şişmeler oldu. her ay gidip yeniletmekle uğraşamayacağıma göre kararı siz verin:)
  • bugün parayı basıp yaptırdım note 8'ime. boku yerse yazarım o müthiş 360 korumalarını.
  • kesinlikle uzak durulması gereken ürün.

dünya bi para verip 360 koruma yaptırdım ama sözde koruma yani çinden 3 5 liraya alınan ekran koruyucular daha iyi korurdu heralde.

taktırdıktan 2 3 gün sonra hava aldı zaten için onu geçtim daha telefon ilk düşmesinde ekran kırıldı. üstteki korumada hiçbişe yok ama ekran kırılmış durumda.

aman diyeyim ben kandım siz kanmayın bunların yalanlarına.
  • 360 korumalı bir jelatin taktırdığınızda artık size ömür boyu 15 liraya ön ve 30 liraya full kaplamalı değişim hakkı veren kuruluş. çok başarılı da yapıyorlar bence.
  • yaptırdığım fakat memnun olmadığım, tavsiye etmediğim telefon kaplama saçmalığı
  • 6 ay kadar kullandım açıkcası tavsiye edemiyorum.
    1. kaliyetli cam korumalara göre çok daha kısa sürede hava almaya başlıyor yıpranıyor vs. (ön arka yenileme 15+15=30tl yani normal bir cam fiyatına yakın)
    2. ürün normal bir jelatin gibi sağlamlık açısından bir camla karşılaştırılamaz. bu güne kadar 5 adet iphone kullandım. klasik kılıf ve kırılmaz cam ürünlerle defalarca düşürmeme rağmen hiç birinin ekranını çizdirmemiştim bile. maalesef pfablet shield'le iphone x'imin ekranı ilk düşürmemde köşesinden çatladı.
  • oncelikle sakin buraya telefonunuzu emanet etmeyin diyerek baslayayim.
    istanbul akasya avm'de yeni aldigim samsung s10 plus'i buraya emanet ettim 150 tl karsiliginda. bana cok dil doktuler muthis olacak, cok guzel olacak diye. ben de yeni aldigim telefonun basina bir sey gelmesin diye telefonu arkali onlu kaplatmak istedim.
    ilk gun telefonu kapladi verdi yarim saat sonra acin dedi ve actim, taktigi ekran koruyucu ortasinda lazer kesim yapilmis kamera cikintisi var ve ekranin sol tarafi cama yapismamis havada duruyor.
    isim buraya tekrardan dustugunde 1-2 gun sonra bu olayi gosterdim ve hayret ettiler, boyle bir sey nasil olur, bunu yapan arkadas yapamamis diye. oradaki arkadas kesinlikle hata olmayacagini soyledi yeni yapacagi ekran koruyucuda.
    adamlara artik yurtdisinda yasayacagimi, artik turkiye'de olmayacagimi soyleyerek ozenerek yapmasini rica ettim.
    kesinlikle problem yasamayacagimi ileterek ekrani yapti(sol tarafinda baloncuk birakarak) ve teslim etti.
    bu olay yaklasik 20 gun once oluyor ve ben yurtdisindayim telefonun sag tarafindaki ekran koruyucu cikmis durumda ve sol tarafindaki baloncuk da oradaki yerini koruyor.
    diyecegim odur ki sakin buraya para kazandirmayin, verdiginiz her kurus cope gitmis oluyor.
  • akasya alışveriş merkezinde şubesi olan telefon kaplama mağazasıdır kendileri. dün önünden geçerken esti, yaptırdım telefonuma. arkasına kaplama, önüne kırılmaz cam. 179 tl ödeyerek telefonumu yarım saat kadar sonra teslim aldım. bugün kırılmaz cam cebimde kırılmış ve cam olduğu için elimi kesti. kaplamanın da altından üstünden kabarmalar var. tüm bunları düşününce uzak durulmasında fayda olan bir marka.
  • çıkıyor arkadaşlar. hayal ettiğiniz gibi bir şey değil.

önce kırılmaz cam taktırdım, anında kırıldı. iphone 7-8 gibi tuşu olan telefonlar için zaten o camı kullanmak mümkün değil. cam kalın, tuş içeride kalıyor.

sonrasında normal kaplama yaptırdım, anında soyuldu. onun yerine aliexpressten jelatin de takabilirsiniz, kalite olarak pek farkı da yok zaten.
  • 2 hafta önce ankarada samsung note 9 için ön arka koruma yaptırdım 160 liraya. verilen parayı hak etmiyor. telefon edge ekranlı olduğu bir de bunu deneyeyim dedim ama pişman oldum. telefonu çok titiz kullanmama ve cebime bozuk para, anahtar gibi bir şey koymama rağmen 1 haftada ekranda tırnakla bastırılmış gibi her yerinde izler çıktı. ilk 1 haftada değişim ücretsiz olduğu için ücretsiz değiştirdiler. fakat 4-5 gün sonra yine aynısı oldu. bundan sonraki değişimler için de 40 lira ücret aldıklarını söylediler. ayrıca satış görevlisinin düşmelere karşı korur mu sorusuna verdiği cevap da silikon kılıf kadar korur şeklindeydi. yani düşmelere karşı kesinlikle korumuyor. 2. haftadan sonra tekrar kılıflı kullanmaya karar verdim. ama bu korumayı yaptırmadan önce kullandığım buff silikon kılıfı takarken biraz zorlandım. çünkü koruyucu çok ince olmasına rağmen hafif bir kalınlık oluşturmuş. ve bu da kılıfı takarken zorlanmaya sebep oldu.