• "phantoms" isminde, 98 tarihli bir "gelirim filmi" olduğunu da söylemeliyim.

bir kasabada, hayaletler canlanır, kasabayı viran ederler, ilk başta "şeytan" diye korkan, tırsan kasabalı, sonradan bir "yenici ekip" oluşturur ve bunlara meydan okurlar. "yaratığı göstermeyen" türden, bence başarılı bi filmdi, iyi pazarlanamadı, kadro amatördü ondan perişan oldu.
  • ben affleck vardir baskahraman olarak..hikaye dean r koontz'un ayni adli romanina dayanir, senaryoyu da kendi yazmistir film icin..filmi seyretmeme ragmen kitap kadar iyiyse demek ki baba olmasi muhtemeldir..
  • dean r koontzun harbi insanın içini ürperten romanı. bazen mide bulandırıcı ama çoğu zaman ürkünç.
  • filmini izlemediysem de okurken hep ulan bundan ne gral film olur diye düşünmüşümdür.izleyecez bakalım.
  • acayip tirstiran bir dean r knootz kitabidir. kitapda bir kasaba dolusu insan gizemli bir sekilde ortadan kaybolurlar, ve kasabaya gelen bir grup insan bu kasabanin esrarini cozmeye calisirken, eski dusman adli bir gizemli bir varlikla tanisirlar ki, yakin zaman da bu yaratigin insanligin tarihin cok onemli bir rol oynamis oldugunu ogrenirler.

kitabin ustun basarisi knootz in kitapda gecen olaylari yalin bir dille anlatmasinin disinda, surekli gercek de yasanmis tarihsel olaylardan da ornek vermesidir. kitap icindeki olaylarin, gercekten yasanmis oldugu izlenimi veriyor insana, dolasiyla feci tirstiriyor. fakat ne yazik ki film i kitabin sahip oldugu gizemli havayi yakalayamiyor.
  • film haliyle roman kadar etkili değil. kitap inanılmazdı. the door to december ile birlikte koontz küülliyatının en tepesinde durur benim için. seni bilmiyorum.
  • kitap mı film mi ikileminde kalanların kesinlikle filme yönelmemesi gerekir zira oldukça kötü bir uyarlamadır.filmde ben affleck filan hikayedir liev schreiber'ın canladırdığı saykovari "stu" karakteri (filme her ne kadar yeteri kadar yedirilememiş olsa da) belki de uyarlamayı çekilebilir kılan tek unsur.
  • stargate atlantis dizisinin 3. sezon 9. bölümünün adı.
  • aynı zamanda mission impossible dördüncü sezon on dokuzuncu bölümünün adı.
hesabın var mı? giriş yap