• hedef alliance firmasının sahibi saya grup tarafında kurulan ilaç firması. henüz ürettikleri bir ilaç yok. ilaç piyasasına hakim kişilerden aldığım bilgilere göre genelde fason ve jenerik ilaç üretimi yapılacakmış. çerkezköy organize sanayi bölgesinde bulunan fabrikası halen inşaat halinde. inşaat seviyesine baktığımda da bu yaz inşaat biter ve üretim başlar bence.
  • portföyündeki ilaçları yarın açıklayacaklarmış.

http://www.pharmactive.com.tr/
  • yüzde yüz yerli sermaye ile kurulan ilaç firması. sahibi hedef eczanın eski sahiplerinden sancak ailesi. en çok bilinen ilaçları andorex'tir.
  • eminaanımın diyolla
  • 9 gündür atlatamadığım soğuk algınlığı ve inanılmaz kas ağrısını (bkz: nurofarm) adlı ilaçları ile atlattım sağolsunlar varolsunlar.
  • mümessillerinin kullanımına tahsis ettiği (bkz: renault megane) araçları 5. yılın sonunda mümessillerine ücretsiz vereceğini belirten ilaç firmasıdır.
  • sabahlari gunaydin dediginizde yuzunuze okuz gibi bakan insanlarin oldugu, vasat firma. turk mantigindan siyrilamadigi icin bi ust lige cikabilecek kapasitesi yok. iktidara yaslanarak nereye kadar...
  • işe alım sürecini birkaç işbilmezin yürüttüğü, kurumsallıktan bi’haber firma.

26 kasım’da mülakata, hemen önceki gün çağırıyorlar. mülakat günü gidiyorsunuz, sizi içeri mülakat saatinizden 2 buçuk saat sonra alıyorlar.

mülakatta karşınıza oturan sığırlar deneyimsiz olduğunuzu bilmelerine rağmen size işin işleyişi ile alakalı abuk sorular soruyorlar ve “herhangi bir konuda üstüme danışırım” diye cevap verince de “buraya öyle adamlar geliyor ki şöyle satarım böyle pazarlarım bla bla bla dediler” diyorlar.

mahalle pazarında ıspanak mı satıyorsunuz ak?

neyse.

14 kasım’da eğitim sürecinin başlayacağını söylüyorlar, günlerden 10 kasım olmuş, haftasonu çalışmadıklarını hesaba katarsak haber vermek için sadece 1 günleri kalmış, bu süre zarfında da çağırdıkları adaylara ait ödeyeceklerini iddia ettikleri bilet paralarını ödememişler bile. insanlar sizin sevimsiz suratınızı görmek için gelmedi mülakata, değil mi?

sizden bir b.k olmaz pharmactive. firmanızı böyle apartman altı bakkallar gibi işletmeye devam ettikçe sizden bir b.k olmaz.
  • artık adı humanis olan ilaç firması.
  • bu markanın %5 minoksidil spreyi nasıl arkadaslar önerir misiniz?gerçi kullanıp kullanmama konusunda tereddütlerim var 1 seneye saç ekimi planlıyorum
hesabın var mı? giriş yap