şükela:  tümü | bugün
 • ginseng ozutu ihtiva eden, ayrica multi vitaminler de iceren bitkisel ilac. konsantrasyonu, fiziksel gucu ve strese karsi dayanikliligi arttirdigini idda eder (diger bir milyon sekiz yuz elli dokuz bin ilac gibi)
 • konsantrasyon bozukluğuna da iyi geldiği iddia edilen, her bir kapsülün yaklaşık üç santim boyunda olduğu*, içinde a, d3, e, b1, b2, b5, b12, c, folik asit, çinko gibi genellikle vücudun kendi kendine üretemediği* vitamin ve minerallerin bulunduğu kompleks ilaç.
 • 1-kalsiyum duzeylerinin yukselmesi veya kalsiyum atiliminin artmasi $eklindeki kalsiyum metabolizmasi bozukluklari .
  2-gidalarla birlikte fazla miktarda a vitamini ve d mitamini alinmasi .
  3-a vitamini ya da d vitamini iceren diger ilaclarin kullanilmasi .
  4-bobrek fonksiyon bozukluklari .
  5-retionoidlerle (sivilce ilaclari) yapilan tedavi .
  6-pharmaton kapsulun icindeki maddelerden birine veya birkacina karsi a$iri duyarlilik .
  gibi durumlarda yan etkide bulunan ilac .elde kizarikliklar , dikkat kaybi , gorme zayifligi vb bozukluklar benim ke$fettiklerim .
 • kaplumbağalarımın karides yemini hatırlatan iğrenç bir kokuya, hoş çağrışımlar yaratmayan bir renge sahip vitamin. yemek borumda takılı kaldığında tarifsiz acılara sebep olacak kadar da büyük üstelik. hafif bir kahvaltıdan** sonra alındığında göz bebeklerinde irileşme, mide bulantısı, ter basması gibi yan etkilere yol açtığı tarafımca gözlemlenmiştir.
 • kokusu cukulataya benzeyen we her gun bir adet alindiginda ciddi anlamda etki gosteren bir bilesim. simdiye kadar bilimum vitamin portion denemis olup bunun ciddi anlamda insani gunde 2 saat uykuyla cok rahat goturebilicegine inaniyorum. yutmasi zor gercekten fakat yan etkileri denen hersey psikolojik olabilir.
 • özellikle yurtdışı gezilerinde faydası maximum derecede hissedilir. halsizlik ve yorgunluk çok minimum düzeylerde hissedilir, öyle ki hiç yorgun hissetmezsiniz kendinizi, ama durmak zorundasınızdır artık, çünkü tabanlarınız acımaya başlamıştır. yararlı bir vitamin+ginseng klompleksi.
 • inanılmaz bir şekilde bünyeye nüfuz edip, her gün düzenli olaraktan bir tanesi yutulduğu vakit, son derece az bir uyku ile son derece fazla etki ettiği test edilip onaylanmış, özellikle çok yoğun ve uykusuz kalınması mecburi olan dönemlerde, tüketilmesi kesinlikle farz olan vitamin ötesi "şey".
 • kutusuna her baktığımda maraton çağrışımı yapan multi-vitamin. bir çok insanın yaşadığı deneyimlerin aksine, iştah açıcı olması nedeniyle öğün sayısını iki katına çıkarmadığım zaman, enerji vermek yerine bütün enerjimi alıp bacaklarımın titremesine yol açtığı gözlemlenmiştir.
 • 24 milyonluk fiyati ile vitamin pazarinda cazip bir yere sahiptir..
 • mis gibi vitamin, gün aşırı cakıyorum bi tane sabahtan.akşama kadar 10 bin işi yapabiliyorum.akşam eve geldiim de halen daha rahat ve aşırı yorgunluktan pelte gibi olmuyorum.yogayla beraber alındığında pörfekt.
hesabın var mı? giriş yap