şükela:  tümü | bugün
 • amazon italya'dan aldığım, 900 liraya mal olan kulaklık. ups ile geldi, gümrük vergisi vs. herşey dahil fiyatıdır.

  kulaklık gerçekten çok güzel bir sese sahip, bana kalırsa fiyat aralığında rakipsiz. ses rengi olarak sennheiser hd 650'ye benziyor ancak ondan çok daha iyi bir kulaklık. tabii bu normal zira aralarında 10 yıldan fazla bir yaş farkı var. canlı, enerjik ancak kulağı yormayan bir ses tonu var. arkası açık bir kulaklık olmasına rağmen bass'lar şahane. elektronik müzik (trance, dubstep) vs. dinlemek için ideal. aynı zamanda rock için, özellikle klasik rock vb. türler için de ideal. zira o dönem müzikleri kayıt kalitesinin düşüklüğü nedeniyle biraz kulağı tırmalarlar, ancak x2'nin forgiving bir ses karakteri olduğundan eski müzikler de rahatlıkla dinlenebiliyor.

  kulaklığın en güzel tarafı, hd650 gibi kulaklıkların aksine direkt bilgisayardan ya da telefondan iyi ses verebiliyor olması zira yalnızca 30 ohm empedansa sahip. ekstradan amfi vs. almanıza gerek yok. uygun fiyata iyi müzik dinlemek isteyen herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim x2'yi.
 • hakkinda yapilmis turkce bir incelemeye sitemizden ulasilabilecek demir dokum kulakliktir. http://www.kulaklik.web.tr/…ncelemesi-kara-sovalye/
 • deli gibi merak ettiğim kulaklık. elinde olan haber versin.
 • bas sevip sadece bas olmasın sahne çözünürlük detay mid tiz olsun diyenler için harika bir kulaklık. hifi dünyası sizi bekliyor. düşünmeyiniz aliniz..
 • arkası açık bir over-ear kulaklığa göre bass'ları düzgün ve sahnesi genişmiş.
  şöyle bi şey <3

  bu tek cümle audio dünyasıyla haşır neşir olmayan bünyeler için "ne diyor lan bu?" etkisi yaratmıştır muhtemelen. şöyle söyleyeyim;

  "abaooov alet akıyor, 1500(bin beş yüz) tl'niz falan varsa düşünmeden alın"
  mesela o bin beş yüz tl ile 15000(on beş bin) tane sakız alabilirsiniz ama çok saçma di mi? bunu alın.
  audio-technica, sennheiser, grado, bose, akg gibi devlerin yanında markasının "philips" olması kafa karıştıran tek şey.

  ayrıca türkiye'ye kargo muhabbetlerini bilenler ya da kullananlar beni yeşillendirebilirse çok sevinirim.
 • ps4 pro , psvr ile performansını merak ettiğim kulaklık.

  tecrübe edenler yeşillendirirse sevinirim.