şükela:  tümü | bugün
 • ucuz elektrikli süpürgelere verdiğim paralarla 3 tane alabileceğim elektriklikli süpürge.

  en son motoru yanan süpürgeden sonra artık kaliteli bir elektrikli süpürge alayım diye karar verdikten ve ince ince araştırdıktan sonra aldığım makinadır. çok sessiz çalışıyor. temiz evden bir hazne dolusu toz toplanmıştır.
 • marathon 9225 modelini kullaniyorum. emekleyen bebeği olanlara tavsiye ederim. sessiz ve 440 wat olan emiş gücü çok yüksek. parkeden kaldıramıyorum. kablosunun uzun olması iyi, tüm evi priz değiştirmeden temizleyebiliyorum. üzerinde tozları kovaya düşürmek için bir düğme var, bu sayede tek bir hareketle tüm tozları titreştirip kovaya atıyor. size kalan sadece eliniz toz olmadan kovadakileri çöpe dökmek. bebeğiniz temizlikten sonra rahatlıkla halıda gezebilir. fiyatının hakkını veren bir alet. sonuçta sürekli alınan birşey değil, uzun süre kullanılıyor.
 • ultimate modelini, süpürge piyasasına göre ciddi bir ücret vererek aldığım elektrikli süpürge serisi. emiş gücü, sessizliği ve tasarımı fevkalade olmasına rağmen malzeme kalitesi konusunda sınıfta kalmış elektrikli süpürge.
 • önce kumandası kırıldı sonra başlıklardan bir tanesi gıcırdamaya başladı. o kadar para verdik 2 yıl garantisi de vardı ama bu parçalar garanti kapsamı dışında kaldığı icin mecburen kumadayi kendim aldim. 90 tl verdim başlık da alacaktim ama 70 tl de ona istediler yuh dedim yeni süpürgemi alıyoruz. artık başlığı bir sonraki maaşimdan alırim. cekim gücü güzel ama sanki tek tek dökülüyor gibi geliyor bana.
 • philips marathon ultimate 9924 modelini valideye aldık, çok memnun kaldı. gerek başlıkları, gerek emiş gücü, pratikliği ve aksesuvarları ile işini dosdoğru yapıyor.

  önceki süpürgesi eski rainbow'un gürültüsüne nazaran bu çok sessiz.

  detaylı sorusu olan yeşillendirirse yardımcı olmaya çalışırım.
 • tavsiyeyle marathon ultimate 9923 aldık, öncesinde bosch bgl4330 kullanıyordum ama artık haznelerini temizlesek bile çekmemeye başlamıştı.
  nasıl toz içinde yaşıyormuşuz ya sevinsem mi üzülsem mi bilmiyorum. bizim evde, günlük
  işler hariç haftanın 3 günü kelli felli temizlik var ve bu süpürgeyi kullanınca, evden çıkan toza inanamadım. sadece salondan, mutfaktan ve ardiyeden çıkan toz inanılmazdı. 3 tane ucu var. biri koltuk için, koltukları kısa zamanda baya pırıl pırıl yaptı, kol gücü çok istemeden temizlendi. diğeri halılar için ve diğeri de girilmesi zor yerler için ince uç.
  yaklaşık 1000 liraya (esnaftan) aldık, herkese tavsiye ediyorum. kısa zamanda, yormadan gerçekten temizliyor. yormadan derken, halılara çok derin nüfuz ediyor ve halı süpürürken yoruyor. onun dışında gayet kolay. derin temizlemeyen süpürgeye yarı parasını vereceğime buna bin lira veririm de tozsuz otururuz.
 • fc 9202 modeli kullanıyorum. makinenin orijinal filtreleri (silindir+hepa) yetkili servislerde 150-160 tl, n11.com'da 45 tl.
 • "dedikleri kadar varmış" dedirten makine. haftalık, dip bucak temizlik yapılmış bir evde deneme amacıyla üstünkörü kullanıldığında dahi deli gibi toz toplayan makine.

  philips marathon fc9923/07 modelinden bahsediyorum, 9924 ile aralarındaki tek fark kumandalı teleskobik boru. ancak bu kumandanın kırılması ile alakalı çok fazla şikayete rastladım, teknik özellikler olarak hiçbir fark bulunmamakta. dyson, rainbow gibi cihazlar dışında gözükapalı alınabilecek bir elektrik süpürgesi.
 • son çıkan 9932 modelini annem için aldık 30 yıllık makinesine veda edecek tabi kargodan gelirse. fiyatı da hiç ucuz değil. ilginç kısmı süpürme ağzında araba farı gibi led ısıkların olması teknoloji baya ilerlemiş.

  edit ürünün led kısmı süper yerdeki her tozu görebiliyorsunuz nerede toz var ise alabiliyorsunuz. göz kararı temizlik yapmıyor.
 • paraya kıyıp aldığımız, ilk başlarda memnun iken şimdi sorun yaşadığımız ürün
  (bkz: philips marathon teleskobik boru sorunu)