şükela:  tümü | bugün
  • philips'in yeni çıkardığı ve kendi eski 1965 philips ag4131 pikabı şeklinde retro görünüme sahip hepsi bir arada plak ve müzik çalardır. özelliklere kısaca;

- dahili hoparlör
    - 33'lük ve 45'lik plakları çalma
    - audio cd - mp3 cd çalma
    - usb'den müzik çalma
    - bluetooth ile müzik çalma
    - fm radyo
    - bluetooth'dan, audio-mp3 cdsinden, plaktan veya radyodan usb diske kayıt
    - başka hoparlör bağlantısı yapılması için audio in ve kulaklık girişi
    - uzaktan kumanda ile kontrol

hepsi bir arada bir ses sistemi isteyen ve evdeki plakları yine kullanmak isteyenler için birebir bir alet.
  • d&r'dan yaklaşık 700 liraya edinebileceğiniz all-in-one pikap. alacakları şimdiden uyarayım: ses kalitesi iyi değil.
  • aslında plakçalar değildir. yani görevi sadece plak çalma değildir. usb ile mp3çalar, radyoçalar, cdçalar, plakçalar. sadece plak çalmak için alacaklar varsa duyurulur: bu paraya kesinlikle ve kesinlikle daha muhteşem, bu aletle kıyaslanamaz bir plak çalıcı alet alınabilir. 700 lira nedir arkadaş ya...
  • 2 gün önce annemle aldığımız cihaz. yaninda beatles in magical mystery tour albumunu aldik. plak oynatmak disinda bluetooth ozelligiyle telefondan spotify sarkilarimi cayir cayir dinliyorum. tabi ses kalitesi konusuna gelecek olursak, oturma odasini goz onunde bulundurunca tatmin edici sesler veriyor. tabi audiophile bir insan bunu almaz. pikapin amfi vs ozelligi hakkinda hic bir fikrim yok. ben sadece plagin uzerinde ki yuzey gurultusunu dinleyip biraz nostalji yasiyim icim kipir kipir olsun diyorsaniz, bence guzel bir alet:
    bluetooth, cd oynatma, fm radyo, alarmli saat, plagi usb ye kaydetme ozellikleri de guzel. bunlari goz onunde bulundurunca 700 lira birazcik fazla, ses kalitesi guzel olsa belki...
  • ses kalitesi süper olmasa da özellikleriyle öne çıkan alet.

(bkz: ben tatmin oldum)
  • isviçre çakısı işlevselliğinde sevimli müzik çalar.
  • fiyatları korkunç fırlamış olan retro görünümlü plak çalar, cd çalar ve daha bir sürü şey. güncel fiyatını gördüğümden beri kendimi zengin hissediyorum. 600 liraya alınan pikapın fiyatı 1.500 liraya nasıl çıkar yahu?!
  • 2 sene önce almaya niyetlenmiştim ve bir anda korkunç derecede artan fiyatlardan sonra edinemediğim için çok üzülmüştüm. şu aralar hepsiburada'da kampanyalar çıkıyor, bugün 699 tl'den siyah modelini sipariş geçtim, umarım sağlam ve sorunsuz şekilde gelir. 3 seneden bu yana rafta duran interstellar soundtrack plağı nihayet dinlemek mümkün olacak.