• görüntü kalitesi muazzamdır, amblight'la birlikte film-dizi keyfinizi katlar. ancak yeterince akıllı değildir cinnet geçirtir, sürekli hata verir, kendini yeniden başlatır. amblight'ın ikamesi olsa kesinlikle bulaşılmaz.xiaomi 4k android boxla desteklenirse katlanılabilir televizyon markasıdır.
  • tam olarak garantisi bittikten 3-5 ay sonra görüntüsü tamamen gitmiş televizyondur kendisi. üstelik ben tek değilim, philips tvler sanki içlerine bir zamanlayıcı koyulmuş gibi garantisi dolar dolmaz darmadağın oluyor. sakın almayın, aldırmayın! sakın sakın sakın! sonrasında 800 tl para ödemek zorunda kalıyorsunuz... adamlar resmen düzeni kurmuş yani, sana bir tv satarak sistemlerine abone olmanızı sağlıyorlar, sonra da sağmal inek gibi sağılıyorsunuz!

bu kadar kibarca yazdıktan sonra şimdi biraz da rahatlamam lazım: buna sebep olan her kimse dünyada gün yüzü görmesin, yedi kuşak soyu adaletsizlikle imtihan edilsin, evlerine ateş düşsün de itfaiyenin hortumu yetişmesin! uyuz olsunlar ama tırnakları da dökülsün inşallah!

beni dinlediğiniz için teşekkürler...
  • 48pfs8109/12 modeliyle kalmayan saçlarımı yolduran markadır. görüntüsüne aldanıp aldık ama görebilirsek tabi. sürekli donma kasma kapanma açılma derken elinizde teknolojik bir enkaz kalıyor. hakikaten aklım yok. ulan ekşiye girip kendimi gömdürtecek duruma düştük 2500 tlye (2015'te). burdan müşteri hizmetlerine en derin sevgilerimi iletiyorum. yok güncellemesi yoktur yok efem uydu alıcınızın sinyal seviyesi azdır vs. diyerek garanti süresini aşındırmayı başardınız.
  • yaklaşık üç gündür bein sports'ta maç özeti seyredilemeyen tv.
  • model: 5300 series, kodu: 43pfs5301/12

(bkz: #100639755)
  • philips smart olmayan televizyonlarda iyidir, ama işin içine yazılım girince çuvallıyorlar maalesef tıpkı japon kardeşlerinde olduğu gibi.
  • uzun bir müddet philips&lg&samsung arasında kararsız kalmıştım. philips'in işletim sisteminin çok kötü, kanal geçişlerinin çok yavaş olduğunu öğrendiğim için philips'i eledim. bir önceki entry'de tv kutusundan bahsedilmiş. tv kutusu kullanacaksam neden smart tv alayım.
    philips'i ambilight özelliğinden dolayı almak istiyordum. bu özelliği olan başka tv markası da yok türkiye'de. fiyatları ucuz bir şey de değil.
    neticede bunlara bu kadar para verilmez dedim, vestel tv aldım.
  • 55pus7805 modelinden ilk izlenim itibarı ile oldukça memnunun siyahlar oldukça yeterli ve güzel düzeyde, ekrana gelen ışık yansıması düşük. benim gibi sadece netflix blutv vb. izliyorsanız saphi işletim sistemi oldukça yeterli ben yorumlara göre gittim mi box aldım işin açığı şu anda benim için gereksizmiş onu anladım. kesinlikle başlangıç için dediğim gibi blutv netflix vb. için mi box almayın bu tv nin yanında. ilerleyen süreçte bu tip platformlara erişim desteğiniz kısıtlanır güncellenmez o zaman mi box vb. bir şeye yönelinebilir.

tv yi almaya karar verdiyseniz ve ambilight özelliğini efektif kullanmaya karar verdiyseniz bulunduğu duvarda çevresi mümkün olduğunca boş olsun ve duvardan yaklaşık 20 cm ileriye tv sehpası üzerine kurdurun. güvenlik için tv yi sehpaya sabitleyebilirsiniz.

sorularınız olursa yanıtlayabilirim ya da mi box vb. konuda şu program iyidir vs. diyecek olursanızda dinlemeye hazırım.
  • android olmayan ambilight özellikli televizyonuma exen ve disney plus uygulamalarını yükleyemiyorum.

bu durumdam muzdarip olamlar ve çözenler varsa yeşillendirmelerini rica ederim.

not: tv yi 2021 de aldık.
  • kendiliğinden uydulu cihazda kanal bulamayan tv markası.
hesabın var mı? giriş yap