şükela:  tümü | bugün
  • facebook ve twitter sayfalarına aşağıdaki linklerden ulaşılabilir;

https://www.facebook.com/philipstvturkiye

https://twitter.com/philipstvtr

ayrıca buralara soru sorduğunuzda, sorununuzu bildirdiğiniz de müşteriye verdiği değer ve önemi ile tüm markalar önünde açık ara önde olan philips tv, sizlere geri dönmekte, hemen sorununuzu çözmektedir.deneyin görün efendim.

tanım: açık ara en iyi televizyondur.avrupa markasıdır.en çevreci televizyonlara sahiptir.elektrik faturası dostudur, görüntüsü kalitelidir, akıcı yayınlarda duraksama olmaz.
  • kod 1: ilk sayı, inç olarak ekran boyutunu belirtiyor.

kod 2: "pfl", düz tv-lcd'yi işaret ediyor ve ister ccfl olsun ister led, tüm philips tv'lerinde bulunuyor. tek istisna, philips'in designline serisi. bu seri, "pdl" kısaltmasını kullanıyor.

kod 3: "9606" televizyonun hangi seriye ait olduğunu gösteriyor. ortada bulunan iki rakam ne kadar büyükse, televizyon o kadar çok işleve sahip demek.

kod 4: "k" üçlü dijital tuner (dvb-c/-s (2) ve t), "d" dijital anten alıcısı (dvb-t) ve "h" melez dijital tuner (dvb-c ve -d) anlamını taşıyor. analog kablo tuner, tüm modellerde bulunuyor

http://www.chip.com.tr/…aralar-philips_34092_3.html
  • yarrak gibi televizyon. modelini cinsini bilmiyorum cinsini siktiğimin ama 117 ekran akıllı, led med herşeyi var. en büyük sorunum kanal listesi görünümünde. şuna benzer bir görünümü var menünün. kanal değiştirmek ızdırap. ben normal şunun gibi basit bir menü istiyorum ama hiçbir yerden değişmiyor. ayrıca kanal değiştirme işlemi 3-5 saniye sürüyor. hdmi kablosuyla pc'ye bağlantı da olmuyor, renkler birşey izlerken değişip duruyor. bi koyu bi açık oluyor. sik gibi televizyon lan kısaca. almayın oğlum. samsung'dan şaşmayın.
  • herşeyle kurumsallıktan uzak firma.

ve led tv'lerinin ömrü garantisi bitmeden bitiyor. almayın aldırmayın. gidin bir ton para bu tv'ye sayacağınıza ucuzundan alın hiç değilse verdiğiniz paraya, mağduriyetinize üzülmezsiniz. firmanın saçma salak sözlerine ama ile başlayan cümleleriyle sinirlerinizi yıpratmazsınız.
  • alınmaması gereken tv markası.

24.01.2016 tarihinde teknosa mağazasından philips 32pfk5500/12 led tv aldım.
    ertesi gün kurulumu yapıldı. panelin ortasında pirinç büyüklüğünde ölü piksel alanı çıktı. müşteri hizmetlerini aranarak teknik servisin yönlendirilmesi ve ürünün değişimi talep edildi. telefondaki arkadaş durumun yazılımsal olabileceğini, teknik servisi eve yönlendiremeyeceğini söyledi. adamlar bırakın ürününün arkasında durmayı eve teknik servis göndermeyi bile tenezzül etmiyorlar.

baktım beyefendiler gelemiyor, ölü pikselleri nasıl canlandırabilirim diye internetten araştım ve ölü piksellerin bulunduğu alana parmağımla darbe uyguladım, biraz uğraşın sonucunda düzelme oldu. panelin sağ tarafında 1 tane ölü piksel kaldı, artık onu görmemeye çalışıyorum. düzelen alan da sonradan tekrar bozulur mu bilmem.

üstelik televizyonun problemi bununla da sınırlı değil bu tv o kadar akıllı ki (!), akşam odaya girip odanın ışığını açtığımda tv kendi kendine açılıyor. müthiş bir özellik. bazı günler sabah bir kalkıyorum televizyon açık, sabah haberlerini izleyip gündemi takip ediyor boş oda.

isim hakkı ve üretimini çinli tp vision firmasına verip, philips markası altında satan bu ilgisiz firmadan kalem bile almayın. olur da bir gün dünyada tek don üreten firma philips kalsa, don almam donsuz gezerim daha iyi.

türkiye'deki tüketiciye köpek muamelesi çekmek kolay, abd'de olsa değil 10 günlük televizyonu 5 senelik televizyonu ücretsiz değiştirirsiniz.
  • 6-7 ay önce alma gafletinde bulunduğum tv.

ben ettim siz etmeyin.

4k görüntü kalitesine sahip ve ayrıca samsung ve lg dışında uygun fiyatlı ve avrupalı marka diye aldığım 4k philips tv'imde dahili uydu alıcısı 4k olmadığı için trt 4k kanalını izleyemiyorum. şaka gibi, böyle teknoloji yapan hollandalıları kınıyorum. bir daha philips ampul bile alırsam namerdim. keyfimin içine sıçtılar. iyi ki şampiyonada yoklar, umarım bir daha da olamazlar.
  • 3 yıl içinde 4 kez tamir gören televizyonum son tamirinden 3 hafta sonra yine bozuldu.

siktimin ssb board'u için 430 tl bayıldım. sadece 3 hafta sonra ekranda görüntü yok, sadece ses var.

kesinlikle almayın. almayın. almayın...
  • 4k olarak sattıkları televizyonları 4k olmayan tv üreticisi.

kesinlikle almayın. almayın. almayın...
  • buradaki yorumların aksine oldukça memnun olduğum tv markasıdır.
  • çok memnunum 2 adet var. oturma odasında ki 42pfl7606, yatak odamda ki 40pfl8505.
    sorun yaşayanlar tahminimce 3-4 ve 5 serileri.