şükela:  tümü | bugün
1816 entry daha
  • bu akşam çıkaracağı kadro ile bağımsız olup olmadığı ortaya çıkacak: (bkz: #81587433)
  • sabır,modern,dikine oyun,ekol terimlerini kullanmadan ifade edilemeyecek tiptir.
  • bu akşam masaya yumruğunu vuracak olan uber hoca.
  • bu adam bu kadar kötü giderken hakan hepcan'ın "cocumuyo" vine'ları nasıl tekrar popüler olmadı insan şaşıyor.
  • kendisi bu akşam hayatının en zor sınavını verecektir, eğer bütün bu stres altında saçmalamaz ve taktik dehasını ortaya koyabilirse beşiktaş büyük bir hezimetle sahadan ayrılacaktır. ancak kuyusunu kazmaya çalışan futbolcular olduğundan bunun gerçekleşebileceğini hiç sanmıyorum. şans yanında olsun büyük burun.

tanım: hollandalı teknik adam.
  • öyle zannediyorum ki bu maç ya tamam ya devam maçı olacak hoca. kalmasını istiyorum çünkü o gençleri kimse kusura bakmasın ne kadar sevsem de ersun yanal geliştiremez. fakat bu maçın psikolojik durumu farklı. kayseri'ye yenilmeye benzemez kadıköy'de beşiktaş'a yenilmek. her halükarda kazanmalıyız ve bu adam takımda kalmalı.
  • bugün daşşağını 8jk'nin suratına çarparak önce biz fenerbahçelileri sonra tüm türkiyeyi şaşırtacak, sezon boyunca önlenemez bir yükselişin fitilini ateşleyecektir.
  • bu akşam beşiktaş'ı yenecek olan hoca.

dipnot : galatasaray
  • şenol hoca tarafından bir güzel rezil edilecek ve başkanı tarafından siktiri yiyecek olan sıradan teknik direktör. evet tarafından.
  • 24 eylül 2018 fenerbahçe beşiktaş maçına ilk 11'de alper potuk ile başladığı takdirde kendisinden umudu keseceğim teknik direktör. iyi bir teknik direktör olup olmadığını bilmiyorum ama şu an benim için tek kriter bu maça alper ile başlaması veya başlamaması.
5 entry daha