şükela:  tümü | bugün
  • her akşam beni kendine bağlamayı başaran çizgifilm. oluşturulmuş karakterler süper. dr. heinz doofenshmirtz'in kötülük namına yaptığı planlarsa yarılası. her bölüm ayrı güzel kesinlikle izlenesi.
  • yetişkin çizgi dizisi sayılabilecek,eğlenceli çizgi dizi.önyargısız izlemeye başlarsanız hayranı olursunuz
  • seyrettiğim en iyi çizgi film serilerinden biri. koca adam sabah kalktığımda traş olup işe hazırlanmak yerine oturup phineas flynn , ferb fletcher , candace , dr. heinz doofenshmirtz , ornitorenk perry * izliyorum.
  • beş yaşındaki kızım seyrediyor ayağına her yeni bölümü pür neşe seyrettiğim harika çizgi dizi. ayrıca şarkılarını türkçeye uyarlayan ekibi canı gönülden kutluyorum; çok başarılılar..
  • ek olarak iç içe geçmiş iki çizgi film gibi.
    ajan p. (ornitorenk perry) ve dr. heinz doof.'un yaşadığı maceralar ayrıca güzel. ve phineas ve ferb'ün o gün yaptıkları icat vs. her ne ise mutlaka bir yerlerde karşılaşıyorlar phineas ve ferb görmese de. bölümün sonuna doğru "perry nerde?" der phineas ve perry olay yerine hemen ornitorenk olarak geliverir.
  • disney xd kanalında yayınlanan eğlenceli çizgi dizi. an itibariyle şehre inekler saldırıyor. izliyorum. evet.
  • an itibarı ile fox tv'de yayınlanmaktadır.
  • dünyanın gelmiş geçmiş en güzel çizgi filmlerinden biridir. yeğenimle mütemadiyen izleriz. diğeri için: (bkz: ailem bir acayip)
  • oğlana seyrettirmek ayağı ile başından kalkamadığım deha ürünü çizgi film.
  • türkçeye uyarlanmış şarkılarıyla 5 yaşındaki kızımla çılgınlar gibi dans ettiğimiz çizgi filmdir,, ayrıca şu sıralar favori çizgifilmimdir...