şükela:  tümü | bugün
 • mükemmel avukat. her avukat ve avukat adayının oynaması gereken bir oyun.
 • ultimate marvel vs capcom 3 oynuna eklenmiş olan karakterdir.

  video : http://www.youtube.com/watch?v=-lilhai7ihi
 • 2012 yılında çıkması beklenen film uyarlaması için birtakım detaylar açıklandı. buna göre filmin direktörlüğünü audition, ichi the killer, one missed call ve 13 assassins yapımlarını yöneten takashi miike yapacak. filmin resmi sitesi (sadece japonca)

  http://www.gyakutensaiban-movie.com/

  bu da filmden yayımlanan bir kare: http://imageshack.us/…/c176987cfe4ccc3883bf124.jpg/

  p.s. karakterin görünümü itibariyle iyi bir uyarlama olacağa benziyor.
 • yaz aylarında ios uyarlaması beklenen harika, muhteşem, süper ötesi oyun. ayrıca serinin beşinci oyunu da yakında raflardaki yerini alacak.
 • ios versiyonu ile her gün metro yolculuğumda yarenim olan avukat.

  metin ağırlıklı bir adventure oyunu. animasyonları, neredeyse animasyon olmayacak kadar durağan olmasına rağmen, birçok daha hareketli adventure oyunundan daha heyecanlı olmuştur benim için. başarılı her adventure oyunundaki gibi, bu oyundaki karakterler de oldukça orijinal.

  oyunda uğraştığınız beş dava, gittikçe karmaşıklaşan bir yola koyuyor bizi. bu yolda yanınızda ve karşınızda yer alan karakterlerin hepsi dikkat çekici, belirgin kişisel özelliklere sahip ve ummadığınız bir anda karşınıza çıkan bir karakter, sırf ortamda belirmesiyle sizi şaşırtabiliyor, güldürebiliyor. o kadar özgün karakterlere sahip işte bu oyun.

  olayların gelişimi, sizin olaya dahil olmanız, dava sürecine girmeniz, araştırmalar, incelemeler yapmanız, görgü tanıkları ile konuşmanız, dava kayıtlarını incelemeniz ve nihayet duruşma günü... karşınızda, davalıya "suçlu" etiketini yapıştırmaya çalışan savcılar, sizdet medet uman ya da "ben zaten ölmüşüm" havasındaki davalılar ve savunmada siz, çömez avukat phoenix wright... duruşmalar, bir şahidin, tanıklık ifadesi ile başlıyor. bu ifadelerdeki çelişkileri bulmaya çalışıyor, çelişkili ifadelere itirazınızı doğrudan sözle ya da kanıt göstererek yapıyorsunuz. bu anlarda hold it ve objection naraları havada uçuşuyor. genç avukatımız, osmanlı tokatçılarının mermer dövmesi gibi, masa dövüyor.

  oyun, genellikle yapmanız gerekenleri bir şekilde size hissettiriyor ve çoğu zaman da gözünüze sokuyor. hiçbir ilerleme talimatı okumadan oyunun sonuna varabilirsiniz. takıldığınız bir yer olduysa muhakkak birşeyleri eksik bırakmışsınızdır; tekrar ortamları ve insanları taramakta fayda var demektir.

  oyunu, bulmaca karakteristiği sebebiyle tekrar oynama ihtimaliniz düşük. "zaten gerek de yok, başka oyun oynayın" diyeceğim, ancak ne yazık ki bu tür başka oyun da bilmiyorum. iyisi mi siz bu renkli oyunu tadını çıkara çıkara sindirin.
 • hazır animesinin ilk bölümü yayınlanmışken video oynayanlara gelsin: video
 • steam'de pc versiyonu yayınlanmış efsane bir oyun