• ankara’da bazı vatandaşların imar barışından faydalanmak için ileride yapacakları binaları, arsalarının üzerine photoshop programıyla eklediği bildirildi.

bu bina photoshop’la koyulmuş buraya. ve imar affı için gidiyor diyor ki devlete bak benim burada inşaatım vardı kaçak yapıyordum. şimdi bana ruhsat ver.

haberin linki

zaten imar affı saçma sapan iş. sen ev alıcam diye kredi çek. 20 yıl kredi ödeyeceğim diye imanın gevresin. hayatının bütün sosyal faliyetlerinden vazageç. sen hazine azisine yani 80 milyonun senin benim yerime. kaçak yapı yapan kişiye ruhsat ver. o zamanbiz ev almayalım amk. gidelim beğendiğimiz hazine arazisine ev yapalım. ne de olsa devlet ruhsat veriyor. resmen kaçakcılığa teşvik ediyor. hatta onun bi level üstü photoshop’la ev kondur. o da iş görüyor. sonuçta bu olay çıkana kadar kim bilir kaç kişi beğendiği yerden arazi sahibi oldu.

sokayım böyle düzene bu ülkede dürüst olmayacaksın piç dolandırıcı hırsız olacaksın başka türlü aç kalırsın amk.
  • uyanıklar ve fırsatçılar ülkesine hoş geldin. fikirtepedeki çingeneler bile zengin oldu sen 20 yıl çalış ev al.

bu arada bağlantı verdiğin fotoğraf photoshop değil.
  • yaşamaktan soğuduk, her yer işgüzarlık dolu. lanet olsun böyle kurnazlık peşinde koşanlara ve onlara fırsat verenlere..
  • şurada da bir benzeri bulunan olay.

(bkz: 2 bin 700 yıllık antik kent üzerinde avm yapılması)
  • ahaha geçen yıl plan tadilatı yaptırmak daha pahalıya geliyor diye inşaat halindeki yerine beyan veren bir elemanı görüp o nasıl iş lan dediğimde kim gelip bakacak amk sen de demişti, iyi işi ilerletmişler en azından :)
  • devlet gelip kontrol etmeyecekse biz de yapalım. photoshop ile konteyner koyup yapı kayıt belgesi alan var. umarım devlet hepsini kontrol eder de sonra bu gibi insanlara para cezası kitler.
  • benim bile aklıma geldiyse millet neler neler yapmıştır.
  • yalnız güzel photoshoplamış ben inandım
  • üçkağıtçı milletin üçkağıtçı siyasetçisi olur. tepedekiler imkanı çok olduğu çok çalar aşağıda kalanlar ise çapı kadar. ben 40 yaşında dünya kadar borç ile ev sahibi oldum. zamanında devlet arazisine çökenler şimdi gecekondusunu müteahhite verip birkaç daire birden aldı. ortadoğuda doğmak insana azap olarak yeter cehenneme gerek yok.
hesabın var mı? giriş yap