• can dostum...bikaç yıldır popopopoya yaşadığım ve bundan delice mutlu olduğum insan.balık burcu olmak itibarile en ufak şeyden ağlayan miniim
  • doktor olmak isteyen kişi ; ama tıp fakültelerini biraz daha araştırması lazım.
  • (bkz: arsonist)
  • çekilmez bir dönemin başlangıcı niteliğindeki iğrenç bir günün sabahı hayattan nefret ederken ve daha ismini bile bilmiyorken, tesadüf eseri gidip yanına oturmamdan 5 dakika kadar sonra, bir kağıda yarısı dolu bir bardak çizip dolu kısımdan bir ok çıkartarak "buraya bak" yazmış insan.. ben ne diym daha..
  • uzun bir aradan sonra geri donen ex suser.
  • çilgin atar çilgin !
  • hiç unutmam kendisiyle ilk karşılaşmamız (bikaç icq diyaloğunu saymazsak) soğuk bir şubat sabahı gayrettepe türk telekomun önünde gerçekleşmiş daha önce hiç tanışmamış olmamıza rağmen beni evinde gayet iyi ağırlamıştır saolsun varolsun. bu insan hakkında söylenecek çok fazla detay var ama işe neden orda olduğu varoluş sebebinin ne olduğunu hiç bilmediğim odasının balkonunda duran mutfak tüpünden başlamak istiyorum. efendim bu tüp ilk bakışta fevkalede bir şekilde biten şofben tüpünün yedeği gibi gözüksede ben bunun telekoma ani bir internet kopukluğu anında free fall modunda yollanmak üzere bekleyen bir suikast aracı olarak görmekteyim(amma yazdım ama olurmu olur). birde evini dışardan tanımanıza yarayan bir özelliğide vardır onuda bilen bilir. gelelim küçük diline :))). yine bu arkadaşımızın güldüğü vakit amansız bir şekilde bir sağa bir sola sallanan bir küçük dili vardır. örnek vermek gerekirse ters duran bir hacıyatmaz şeklindedir örnekler çoğaltılabilinir. bunca yıllık arkadaşları bile sayemde keşfetmişlerdir bu cevheri. ufacık bir insandır hatta daha bugün kendisini havada bir tur döndürmüş akabinde yere bırakmış ama o yere diil üstüme düşmüştür. ıvırı zıvırı bir kenara bırakırsak kısa zamanda birçok tesadüf sonucu tanışıp pek bir sevdiğim şirin şeydir. son günlerini sınav hazırlığında geçirmekte ortalarda pek gözükmemektedir. az zamandır tanısamda daha uzunca zamanlar görüşmek istediğim bir kişidir kendisi hem daha beni adaların en heybelisine götürücek...dimi ama??

(bkz: yillik yazisi formatinda entry girme ekolu)
  • oss stresiyle deliren ve kafayi kirmiziya boyatan kisi. memnun olmus mudur? hayir. butun gun kah evde kah dersanede olmaktan sıkılmıs, 24 saate yakin fear of the dark* dinleyip dusunen, dusundukce kafayi yiyen hatunumsu. kendisi icin uzulmekteyim. acil sifalar dilerim.
  • iç denge yoksunluğu çektiği gerekçesiyle çıldırması ve saçma sapan şeyleri kafasına takıp çeşit çeşit iç sıkıntısı yaratması gerektiğine bilinçli ya da bilinçsiz karar vermiştir. sonuç olarak ise an itibariyle kırmızı bir noktaya benzemektedir. bu kırmızının da yarattığı etkiyle sanırım, neden bilmiyorum şimdi mantık kuramicam çok uykum var, eşekler üzerinde, evet en çok eşekler üzerinde düşünmeye kendini vermiştir. gerekli olan yalnızca basit bi oran iken her şeyi zor hale getirip kendi kendini boğabilmek için uzun süreli bir eğitim görmüş olduğu tahmin edilmektedir. beyninin içine doğru yapılan bir araştırma sonucu uzmanlarca maalesef hiçbir işe yaramamış olduğu anlaşılan özdeş türdeş eşit bölmeli çubuklar, ağırlıksız makara ve dişli çarklar gibi çok sayıda denge sağlayıcı unsur ele geçirilmiştir. suçsuz olduğunu iddia etmektedir. suçsuzdur. ama biraz az normal olduğu da su götürmez bir gerçektir..
    ya bu son zamanlarda gördüğüm en sevimli şeydir beni delirtmesindir, delirmesindir. akıl mantık sağlık. tabi. ay yerim bakışa bak.
  • derste hocanın "şş yazma şimdi buraya bak dinle sonra yazarsın alooğv" diye çıkışması üzerine "ha? haaa (bi rahatlıyo burda). yok ben tahtadakileri yazmıyodum zaten ya yunan alfabesini yazıyodum." diye huzur içinde cevap vermiş ufo.
hesabın var mı? giriş yap