• en baba joystick markasıdır..afterburner olsun,harrier attack olsun..az uçak kaldırmadık biz bununla..bir de buna mukabil kobra markalı bir joystick vardı..python'un en güzel özelliği çok sağlam olması ve yıllarca kickoff ve sensible soccer turnuvalarına dayanabiliyor olu$u idi..autofire düğmesinin de diğer dandik joysticklerdeki kadar çabuk kertilmediğini de hatırlatmaktan onur duyarım..duyu organlarınızı dilleyerek..
  • bir yilan markasi. (bkz: piton)
  • (bkz: python)
  • kızıp, hırs yapıp da joystick'e tüm gücünüzle bir tane indirdiğinizde içine göçen, ve çalışmaya devam eden joystick türü... ayni fasilite yilanlarda da var mi bilemeyeceğim...
  • zamanın en baba joy stickleriydi,quick shot üretirdi bunları,yılan kafası gibi dururdu,helikopter kullananların tuttuğu dalgaya benzerdi acayip,oto fire fonksiyonu on konumuna getrdiğin andan itibaren değil ateşe basılı tuttuğun zaman çalışırdı,o zaman bu yenilik bir devrimdi
    (bkz: ah ulan)
  • sensible soccer oynarken hep phyton joystick'i olan kazanırdı..
  • phyton adıyla genelde quick shot olarak cagırılabilen joystick, tabiri yerindeyse cık cıklı joystick ... abanırsınız hele sensible soccer veya kick off oynuyorsanız, sonrasında bir guzel içinde bir zamanlar mouse'ların içinde de gorulebilecek olan yayları yerinden cıkartırsınız ... isin ehli veletler bu yayları cımbızla yine genelde iki kisilik ameliyat ekiplerince tamir ederler, guzelim harclıklarını, ki o harclklarıyla daha birkac tane oyun alabilirlerdi, kurtarabilirlerdi ...
  • python 5 efendim...

çocuk yaşta cep harçlıklarımın bir numaralı katilydi kendisi. swos oynuyoruz tabi o zamanlar genciz, ateşliyiz -gerçi swos 06 cıkıcakmıs onda da farklı olmayız heralde ama- elimizde bu joystick, tam ingilizceden türkçeye çevrilmiş hali gibi sağa sola çalımlar atıyoruz, dilimiz dışarıda kasış hareketler yapıyoruz, en nihayetinde swos..

alıyorum topu birinciyi geçiyorum takıyorum peşime, o zamanlar ümit aktan veya bülent karpad gibi maç anlatmak moda aynen öle terimler kullanıyorum kırdı belini taktı peşine derken, kaleciyle karşı karşıya geliyorum... sağ köşe boş, kıvrak bi bilek hareketiyle sağa dönüp meşin yuvarlağı boş filelere yuvarlayacağım, sağa bi çekiyorum ve çaaaaaatttt! joystick kırılıyor. neden efendim, ayakla yapmaya çalıştığım ince bilek hareketinin ele yansıması öküz boğacak şekilde de ondan...

tabi bi koşu ağlayarak içeri gidiyorum ueeeaaaaa benim joystiğim kırıldı diye, tek çocuğuz ya gözbebeği hali, hemen anne dur oğlum ağlama gidip alalım şurdaki bilgisayarcıdan diyor. gidiyoruz alıyoruz.. 3 gün sonra aynı senaryo.. tabi o joystickler bi yaştan sonra naz işlemeyince kendi alınır hale geliyor, cep harçlığı joystick e yatıyor...

sonraları hepsini attık böle ps de çıkınca 9214171 tuşlu joystickler moda oldu... ha python ile oynamanın tadı var mı? çok tartışılır...
  • quickshot'un en kaliteli joysticlerindendir. sağlamdır, ergonomiktir, heddur, hododur.
  • (bkz: monty python)
hesabın var mı? giriş yap